DOLAR 8,75400.21%
EURO 10,3906-0.29%
STERLIN 12,0890-0.81%
ALTIN 495,59-0,30
BIST 1.391,06-1.63%
BITCOIN 314297-1,06%
Isparta
22°

PARÇALI AZ BULUTLU

20 46

AKŞAM'A KALAN SÜRE

Ceylan Yiğit

Ceylan Yiğit

ABONE OL
Nisan 1, 2013 00:00
Ceylan Yiğit
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İletişim Bilgileri
Telefon : 0 246 232 86 17 / /
Adres : Anadolu Mah. Belediye Dukkanları No:8 Isparta / Merkez / Isparta
E-Posta :
Firma Bilgisi

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP