DOLAR 8,4705-0.55%
EURO 10,29210.01%
STERLIN 11,9475-0.2%
ALTIN 501,080,37
BIST 1.441,33-0.24%
BITCOIN 413838-0,28%
Isparta
26°

PARÇALI AZ BULUTLU

20 23

AKŞAM'A KALAN SÜRE

Çelebi Elektronik

Çelebi Elektronik

ABONE OL
Nisan 1, 2013 00:00
Çelebi Elektronik
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İletişim Bilgileri

Telefon : / 0 535 271 32 81 /
Adres : Pirimehmet Mah. 1764 Sok. No: 13 ( Fevzipaşa İlk Okulu Arkası) Isparta / Merkez / Isparta
E-Posta : celebi.1977@hotmail.com

Firma Bilgisi

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP