DOLAR 16,8853 -2.7%
EURO 17,8334 -2.47%
ALTIN 991,58-2,31
BITCOIN 3627040,79%
Isparta
17°

AÇIK

03:25

İMSAK'A KALAN SÜRE

  • Gazete32
  • Yazarlar
  • CAMİ VE İSLAM DÜŞMANLARININ MECLİSİMDE BULUNMALARI YOKMU HANİ

CAMİ VE İSLAM DÜŞMANLARININ MECLİSİMDE BULUNMALARI YOKMU HANİ

ABONE OL
Ocak 31, 2012 15:02
0

BEĞENDİM

ABONE OL

                         K O L B A Ğ I
            Bu kolbağları ki ehl-i hevânın,
            Nefsine cahimi sağlayan şerdir.
            Gülzarda seyreden mevti fenânın,
            Gönlünü ukbaya bağlayan zerdir.

         hımar gonç ” Türkiye Osmanlıya dönüşüyor, Bunun durdurulması gerekir. Halkın oyuyla seçilen iktidar 1920 lerdeki yabancı düşmanlardan daha tehlikelidir. Ülkede yatırım yok, camiler yapılıyor. Osmanlı da cami yapmıştı. Ama ne oldu?” hezeyanını kınamakla iş bitmez, ancak kınalandığı ile devam ederler ve etmekteler.

         Ceddim Osmanlıya, Camilere ki dolayısiyle İSLÂM’a, müslümanların ekmeği ile beslendiği halde en büyük hakaretleri izafe eden ettiğini zanneden cibilliyetsiza haramiler konseyinin üyesi olana. 

          Osmanlı Araştırmaları Vakfı Başkanı Muhterem Müderris Doktor Ahmet AKGÜNDÜZ adlı mücahid yiğidim. diyorsun ki “Milletinin %98′ i müslüman olan bir ülkede cami yapılmasına, tamiratına, %50 oy almış iktidar değilde senmi karar vereceksin bu Cumhuriyetin sahibi senmisin.?”diyorsun.

Evet muhterem Akgündüz biliyorsun ki. %99 oyda alsanız bu ülkeyi biz yönetiriz, diyen kocaman mahkeme başkanları, Başbakana küfreden milleti koru diye maaş verilen, fakat devleti koru mahiyetinde anlayıp milletten devletini koruyan generasller-fıransız imalatı tabir olduğu için affedin-, Allah’ın emri olan tesettürü soyan holigan polisler ve askerler, Oğlunu asker diye alıp kölelik yaptıran ve ebeveynini garnizonundan kendi karnizonudur ama ona yasaklayan, Bankaları boşaltıp milletin sırtına yükleyen, Milletin silahını millete çeviren ve gizleyen, ve daha neler neler, yapanların hepside hain naum değilmi? lavrens değilmi? evet bu ülke o bir kaç tane vatansızın kontrolünde elan devam ettiriyorlar. 

Mesela Ordu eski milletvekili Eyüp Fatsa, Cami dernekleri federasyonu başkanı Burhan Yenier, Müderris doktor Ahmet Akgündüz ler gonça ” Sen kimsin?” diyorlar.

Kimliklerini her hezeyanlarında açıklıyorlar ama herhalde boyundan yukarısı siyoniste bağlılığından olsa gerek anlaşılmıyor dedikleri kariyerleri. Bakın bu fitne tohumundan- öncede yazmıştım- 1495 de benim tarlama iki tane ekildi ve bu gün bütün gözelere hakim durumdalar elan da öyle direniyorlar.

Direnecekleri yıkılıncaya kadar “1920 lerdeki yabancı düşmanlardan daha tehlikelidirler” diyor. İşte bunu doğru söylüyor. 1920 ledeki yabancı dediği düşman benimdir fakat dediği gibi işgal ettikleri için gücüm yoktu. Şimdi uyandım güç topladım benliğime döndüğüm için onlara karşı elbetteki daha tehlikeliyim. Bunu diyen bu milletin meclisinde bu milletin parasını yediriyorlar hala, bir kısmıda dağda iken bu meclise entrika ile 1946 – 1950 deki gibi- meclise girdiler ve dağı alenen savunuyorlar.

Peygamberlerinide yıllar önce dediğim gibi olmayan akılları sıra devletin başına devletin marifetiyle oturtacaklardır. Eden utansın

            Selâm ve sevgilerimle! 

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP