Çakan’dan Aybatılı’ya ziyaret

ABONE OL
Şubat 17, 2014 17:29
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Saadet Partisi Isparta Belediye Başkan Adayı ve beraberindeki partililer Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Mehmet Aybatılı’yı makamında ziyaret etti.

Bugün saat 10.30’da gerçekleştirilen ziyarete; Belediye Başkan Adayı Süleyman Çakan’ın yanı sıra partinin İl Başkanı Cevat Gençay, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Akbulut ve İl Başkan Yardımcısı Abdülbaki Özyurt ile diğer yöneticiler katıldı.

ÇAKAN; “SİZ ESNAFIN BAŞINDASINIZ”

Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Mehmet Aybatılı’nın Isparta için bir ekol olduğunu ve esnafın başında bulunduğunu ifade eden Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Süleyman Çakan, ziyarette yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Bilindiği gibi bu aylarda esnaf odalarının kongreleri tüm hızıyla devam ediyor. Biraz sonra da Kunduracılar Odamızın kongresi yapılacak. Sayın Başkanımız her kongreye başkanlık ederek esnafın başkanı olduğunu ortaya koyuyor” dedi.

“BU YEREL SEÇİMLER ISPARTA İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Seçimlerin önemine değinen Çakan; “Bilindiği gibi önümüzde yani 30 Mart tarihinde gerek ülkemiz gerekse ilimiz için son derece önemli bir seçim var. Malum, Belediye Başkanları seçimle geliyor ve seçimle gidiyoruz. Demokrasinin güzelliği budur. Burada önemli olan kırıcılık olmaması, güzel bir ortamda seçimlerin yapılmasıdır. Biraz önce de söylediğim gibi önümüzde de bir yerel seçim var. Bu seçimlerin de demokratik ortamda geçeceğini ümit ediyorum. Biz Saadet Partisi olarak seçimlere en iyi şekilde hazırlanıyoruz. İnşaallah 30 Martta da Isparta halkımızın teveccühlerinin bizden yana olacağını düşünüyoruz” dedi.

AYBATILI; “HER ZAMAN ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ”

Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Mehmet Aybatılı da, ziyarette yaptığı konuşmada, ziyaretlerinden dolayı Saadet Partisi temsilcilerine teşekkür ederek şunları söyledi; “Bizler esfımızın her zaman yanında olduk ve bundan sonra da olacağız. Elimizden gelen hiçbir desteği esirgemeyeceğiz. Çünkü esnaflarımız için Isparta önemli bir noktadadır. Bunun bilincinde hareket ediyoruz” dedi.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0