DOLAR 8,4705-0.55%
EURO 10,29210.01%
STERLIN 11,9475-0.2%
ALTIN 501,080,37
BIST 1.441,33-0.24%
BITCOIN 417207-0,15%
Isparta
15°

AÇIK

13 05

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Çağlar Metal sanayi

Çağlar Metal sanayi

ABONE OL
Nisan 1, 2013 00:00
Çağlar Metal sanayi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İletişim Bilgileri

Telefon : 0 246 218 53 49 / 0 542 643 29 80 /
Adres : Yeni sanayi sitesi 10. Blok no: 7 Isparta / Merkez / Isparta
E-Posta : yeni sanayi Sitesi 10. Blok No: 7 Isparta

Firma Bilgisi

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP