Borsa’dan Eğitime Destek

Borsa’dan Eğitime Destek

ABONE OL
Ocak 29, 2021 19:34
Borsa’dan Eğitime Destek
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Koronavirüs salgını nedeniyle uzaktan eğitim sürecinde olan öğrencilerden ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere Isparta Ticaret Borsası anlamlı bir bağışta bulundu. Ticaret Borsası, ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmak üzere İl Milli Eğitim Müdürlüğüne 55 adet tablet bağışladı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan protokole istinaden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından organize edilen uzaktan eğitime destek kampanyası kapsamında 55 adet tablet bilgisayar, ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtmak üzere Isparta İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yılmaz’a teslim edildi.

Oda başkanı Adar, teslim töreninde şu sözlere yer verdi ” Isparta Ticaret Borsası olarak her zaman eğitime destek vermekteyiz. ilimiz ve ilçelerimizdeki ihtiyaç sahibi öğrencilerin hepsini mümkün mertebe ulaşmaya çalıştık. Daha önceleri bot, mont ve kırtasiye yardımlarında bulunduk. Bu yılda mevcut pandemi nedeniyle eğitime ulaşımın aksamaması için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin kararıyla tablet bilgisayar yardımı yapılmasına karar verildi. İnşallah bu tabletlerimiz ihtiyaç sahibi öğrencilerimize eğitimine katkı sağlayacaktır. Bizde Borsa olarak önümüzdeki dönemlerde de inşallah yardımlarımıza devam edeceğiz.” dedi.

Isparta İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yılmaz, Isparta Ticaret Borsası tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilerimize verilen bu destekten dolayı memnuniyetini dile getirdi ve Borsamızın Yönetim Kurulu ve Meclisi’ne teşekkürlerini ifade etti.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0