Borcundan ölüm süsü vererek kurtulmak istedi (Video)

ABONE OL
Eylül 1, 2013 17:09
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Isparta Gölcük Tabiat Parkı’ndaki gölün kenarında elbiseleri bulunan ve boğulduğu sanılarak gölde dalgıçlarla arama kurtarma çalışması başlatılan kişi, İzmir’de “kaçırıldığı” iddiası ile karakola başvurdu.Boğulduğu sanılan kişi Gölcük’te aranıyor haberi için tıklayınız
Gölcük Tabiat Parkı’ndaki gölün kenarında elbiseleri dün bulunan ve boğulduğu sanılarak dalgıçlarla arama kurtarma çalışması başlatılan kişi, İzmir’de “kaçırıldığı” iddiası ile karakola başvurdu.
Gölcük Tabiat Parkı’ndaki gölün kenarında bir kişiye ait elbise ve cep telefonu bulan vatandaşlar durumu jandarmaya bildirmiş, yapılan incelemede elbiselerin Sözer Altın isimli kişiye ait olduğu, ailesinin de Altın’dan haber alamadığını belirlemişti.
Altın’ın gölde boğulmuş olabileceği ihtimali üzerinde gölde arama çalışması başlatan ekipler, faaliyetlerini Altın’ın İzmir’deki bir karakola “kaçırıldığı” iddiası ile şikayet dilekçesi vermesi ile sonlandırdı. Altın’ın, karakolda tanımadığı bir kişi tarafından kaçırıldığını söylediği öğrenildi.
Öte yandan Gölcük Tabiat Parkı’nın giriş-çıkışı ve parka yakın yerlerdeki güvenlik kamerası görüntülerini inceleyen ekipler Altın’ın tek başına olduğunu tespit etti. Ekipler, olayın boğulma süsü vermek için yapılmış olabileceği ihtimali üzerinde duruyor.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0