Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Birlik Başkanı Ahmet Tural, Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi

Isparta Esnaf ve Sanatkarlar

Isparta Esnaf ve Sanatkarlar odaları Birlik Başkanı Ahmet Tural 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Nedeniyle ısparta’da görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi.

Gerçekleştirilen Kahvaltı etkinliğinde basın mensuplarının gününü kutlayan Başkan Tural yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Çok Kıymetli Basın Mensubu dostlarımız

Öncelikle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler, yani sizlerin bu özel gününüzde sizlerle birlikte olmaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Hepinize hoş geldiniz diyorum. Gününüz kutlu olsun diyorum ve meslek hayatınızda başarılarınızın devamını diliyorum.

Günümüzün vazgeçilmez unsurlarından biri olan basın, mesai mefhumu gözetmeksizin her türlü zorlu şartta kamuoyunu aydınlatmak ve bilgilendirmek adına önemli bir görevi icra etmektedir.

İletişim ve buna bağlı olarak etkileşim sürecinin belirleyici olduğu günümüzde gazetecilik, insanlara haber ve bilgi akışı sağlama gibi çok yönlü bir misyonu içermektedir. Bu önemli misyonu yerine getirmek için her türlü şartta görevlerini yerine getiren sizlerin, mesai saati gözetmeksizin, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek ve her konuda haberdar etmek için fedakarca çalışmalarınızı görmekteyiz

Görsel ve yazılı medyanın yanında sosyal medya olarak nitelenen anlık haberleşme ve bilgi paylaşım ağlarının etkinliğinin günden güne arttığı günümüzde, gazetecilerimizin üzerine düşen sorumluluk her zamankinden daha fazladır. Doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı, basın ve basın çalışanları için yol gösterici değerlerdir.

Ispartamızda yaşanan gelişmeler hakkında toplumu bilgilendiren, ilimizin kültürel, sosyo-ekonomik gelişiminde ve tanıtımın da etkin bir rol üstlenen sizlerin, üstlendiği bu önemli misyon, esnaf teşkilatımızın çalışmalarına da ışık tutmaktadır.

Her şartta mesai mefhumu gözetmeksizin görevlerini yerine getirerek, ülkemizin kalkınmışlık düzeyine ve tanıtımına büyük katkı sağlayan, kamu hizmetlerinin devamlılığında önemli katkıları olan başta Isparta basınımız olmak üzere tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyor, meslek hayatınızda başarılar diliyorum.