Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Binbirevler mahalle meclisi

Isparta Belediye Başkanı Şükrü

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Binbirevler Mahallesinde vatandaşlarla buluştu. Çocukların yoğun ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Geleceğin Şehri Isparta için çalışmaların hızla devam ettiğini söyledi.

Mahalle buluşmasında konuşan Binbirevler Mahallesi Muhtarı Fazlı Şıkşık, bugüne kadar her şeyin güzel olması için koştuklarını dile getirerek, “Hep güzel olsun istedik ancak biz çok güzeli yakaladık, çok güzel oldu. Mahallemize asfaltlar döküldü, mahallemizin sosyal tesisleri çevre düzenlemesiyle çok güzel yapıldı. Okulumuzun bahçesinin düzenlemesi en güzel şekilde gerçekleşti. Camimizde çalışmalar yapıldı. Vatandaşlarımızın rahatça alışveriş, düğün ve kına gecesi yapabilmesi için pazaryerimizin kapatılmasını talep etmiştik. Bugün pazaryerimiz bitmek üzere. Başkanım siz ‘4700 metrekare mezarlık mı olur, ben 400 bin metrekarelik alanda mezarlık yapacağım’ demiştiniz. Bu yapılan mezarlık sosyal donatılarıyla birlikte belki de Türkiye’nin sayılı mezarlıklarından birisi olacak. Ben size diyorum ki; Yiğidin hası harmanda belli olurmuş, sizin harmanınız bereketli olsun, yolunuz açık olsun, yaptıklarınız yapacaklarınızın teminatı olması düşüncesiyle Allah razı olsun diyorum, teşekkür ederim” görüşlerinde bulundu.

Vatandaşların ve çocukların büyük coşkusu ile kürsüye gelen Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen de 4,5 yıllık görev sürecinde tüm mahallelere eşit hizmet verme gayretinde olduklarını söylerken, mahalle buluşmalarıyla vatandaşların istek ve önerilerini yerinde aldıklarını dile getirdi.

Vatandaşlar da tek tek istek ve önerilerini Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e sundular. Başkan Başdeğirmen, vatandaşların mahallelerindeki otobüs seferleri ile ilgili istekleri, belli yeşil alanlara oturma bankları taleplerinin hemen yerine getirilmesi için ilgili birimlere talimat verdi.

Bir vatandaş da belediyeye 2 ay önce evine doğalgaz bağlanmasıyla ilgili başvuruda bulunduğunu belirterek, “Allah razı olsun evime geldiler baktılar, evimin camlarını taktılar, evimi boyadılar, kötü kanepeleri attılar, yenilerini getirdiler. Allah razı olsun, çok sağ olun, eksik olmayın” dedi.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen de evin doğalgazının bağlanacağını dile getirirken, “Evinin doğalgaz hattının bağlanmasını da en kısa zamanda yaparak teslim edeceğiz. Güle güle oturun” şeklinde konuştu.