Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bilgiç, Eğirdir’de İncelemelerde Bulundu

TBMM Başkanvekili AK Parti

TBMM Başkanvekili AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi BİLGİÇ dün saat 16.00’de Eğirdir’e geldi. Beraberinde İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Keskin, İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Karakaya, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Baş ve İl Genel Meclisi Üyeleri hazır bulundu.

Eğirdir’e gelen BİLGİÇ’i AK Parti İlçe Başkanı Mevlüt DOĞANAY ve İlçe Yönetimi, Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK ve ekibi karşıladı.

Geçtiğimiz aylarda yıkımı tamamlanan eski hastane binası yerinde incelemelerde bulunan Bilgiç, yüzme havuzu yanında yapılacak jandarma binası yerini inceledi. Jandarma binasının Eğirdir’e yakışacağını belirten Bilgiç, yıkılan hastane binasının yerine yapılması planlanan peyzaj çalışmaları hakkında da bilgiler aldı. Önümüzde süreçte Eğirdir’e gelecek yatırımlar hakkında da istişarelerde bulunan TBMM Başkanvekili Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç notlarını aldıktan sonra Eğirdir’den ayrıldı.

Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK İlçemize bugüne kadar gelen ve bundan sonra devam edecek yatırımlardan ve desteklerinden dolayı Milletvekili Bilgiç’e teşekkür etti.