Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Benim siyasi çizgim hakkaniyet ,doğruluk ve dürüstlükttür“

Isparta’nın Sav Beldesi Belediye

Isparta’nın Sav Beldesi Belediye Başkan Adayı Mustafa Avşar Radyo Netin canlı yayın konuğu oldu. Sav ile ilgili çalışmalarını ve planlarını anlatan MHP’li aday Avşar “benim siyasi çizgim hakkaniyet ,doğruluk ve dürüstlükttür”dedi.Sav’ı büyük bir ailem olarak tanımlayan Avşar Sav’ı siyasi görüşü ne olursa olsun kucaklamak bir olmak adına büyüklerinin onayını alarak aday olduğunu açıkladı.

“25 yıldır Savda herkesle iç içeyim.Bu süre içerisinde bir çok tecrübe edindik.Bu bilgi ve tecrübelerimi halkımızın teveccühü ile inşallah memleketim için harcamak istiyorum. MHP kendi muhafazakar çizgimize en yakın mecliste sandalyesi olan bir partidir.

Bu sebeble MHP den aday oldum. Şunu belirtmek isterim ki biz Sav da kimse ile hasım olarak değil aksine hısım olarak seçime giriyoruz. Bu bir hizmet yarışıdır.”diyen Mustafa Avşar için kimseyi ötekileştirmeden birlik ve beraberlik içerisinde Sav’ı bir marka yapacağını belirtti.”Ben halkımızın gönüllerini almaya vicdanları olmaya büyüklerimize küçüklerimizle gençlerimizle birlikte Savı marka yapmaya gönül birliği içinde yöneterek geliştirmeye talibim “dedi.

Seçmen listelerinede değinen Avşar “kasabamızda seçmen listelerinde olduğu gibi öğretmenlerimiz öğrencilerimiz ve görevlilerimiz olduğu gerçektir.onlar hangi partiye oy vereceklerini bilir. Kimsenin onları töhmet altına sokmaya yaftalamaya hakkı yoktur. Okullar ilim yuvalarıdır siyasi figür olarak kullanılmamalıdır. Eğer kasabamızda bir şekilde bazı siyasi grupların çıkar uğruna oy devşirme peşine düşülmüşse burnunda takipçisi oluruz.”dedi.

Başarılı belediye başkanı olarak Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın’ı gösteren Avşar”inanıyoruz kibaşkanımız inşallah tekrar seçilecek görevine devam edecektir. Kendisi bir çok engeli aşmış başarıya imza atmış ıspartılanın emrine amade etmiş bir kişidir. Kendisi ile uyum için de çalışacağımıza inanıyorum. At binenin Kılıç kuşananındır. Allahın izni ile at da bineriz kılıçta kuşanırız önümüze gelen işleri milletimizin emri ile yerine getiririz. Kimsenin kuşkusu olmasın”dedi.