DOLAR 16,8853 -2.7%
EURO 17,8334 -2.47%
ALTIN 991,58-2,31
BITCOIN 3570890,91%
Isparta
18°

PARÇALI BULUTLU

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

BENİM LİDERİM

ABONE OL
Haziran 9, 2013 14:41
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Benim liderim, benim genel başkanım benim başkanım beni dünyada ve ahrette huzur dolu yola ulaştırmaktır. Yoksa öldükten sonra ahlar, vahlar, tuhlar keşkeler, şöyle yapsaydım böyle yapsaydım, yapmasaydım yakınmalarıyla dolu bir ahret divanı karşısına çıkmak istemezdim.

Benim liderim Allah’ın yarattığı hiçbir varlığı öldürmemi söylemez. Halkın karşısında onu eğitici ve öğretici uslüpleri söyler. İnsanların en hayırlısı birbirlerine faydalı olandır. Sözünü söyleyen peygamberim Hazreti Muhammed ben onun ümmetiyim yani Muhammed Ümmetiyim onun ötesinde hiçbir ırkı kabul etmiyorum ben Muhammediyim bu yazılarımda ahrette delil ve şahit olsun Allah’ın huzuruna Muhammed Ümmeti olarak çıkmak isterim ki çünkü alemlere Rahmet olarak gelen benim liderim bizim kurtuluşumuz için affımız için Allah’ımıza dua edecek tek liderdir.Allah’ımızın kulu olmak için çok dua ediyorum.

Bu da affedilmek için ilk başlayış. Allah’ımız bizi affederde kulum derse biz kurtuluruz. Çünkü Allah bizi kulluğuna kabul etimi her şey bitmiş olur. İşte ona tabi olan yani peygambere tabi olan bir genel başkan benim yolumu tayin edebilir. Öyle kaldırım taşlarını sökerek başkalarının işyerlerine otomobillerine fırlatan kıran yıkan, elektrik ve trafik lambalarını parçalayan isyancıları değişik terim ve makyajlarla Allah’ın istemediği şekilde tahribat yapan günahkar insanları destekleyen bir lider benim yakinim olamaz. Halkla inatlaşmak niye bu kelime tamamen yanlış bu kelime törpüleyen iticiliğe vuruculuğa teşvik eden bir sözdür. Gönül arzu ederdi ki başı çeken lider zararları anında önleyebilen bir kişi olmalıydı. Düşünebiliyor musunuz taksim olaylarının arkasındaki gizli perdeyi. Dış güçler İran, Suriye, Rusya, Yunanistan, Mosat ve CIA ajanları yakından takip ettiler. Provakatörler dış güçlerden olduğu tespit edildi ve yaktılar ve yıktılar. Peki bu genel başkan neden halendaha başbakana halkla inatlaşma diyor. Yani bu isyancılar vuranlar kıranlar öldürenler.

Devletin askerine polisine karşı gelenler halk mı? O noktadan mı destekliyorsunuz. BDP millet vekili Süreyya Önderin o olaylarda işi neydi? Ortalığı karıştıran bölücü örgütlerle kandilin döküntüleri ile ne işi vardı? Toplananlar içerisinde CHP’nin elemanları neden çoğunluktaydı. Fransız, İngiliz konsoloslukları neden gezi parkı adı altında ortalığı kırıp yıkan kişilere yiyecek dağıttı. Ellerinde bira şişeleriyle içki anayasasını istemiyoruz diyenlerin gezi parkı toplantılarıyla ne alakası vardı. Günden güne büyüyen Türkiye’nin önünü kesmek isteyen İran, Suriye ve Yunanistan ajanları yanı sıra İngiliz, Alman, Fransız Ülkelerinin bizle alıp veremedikleri neydi? Bunu düşündünüz mü? Dünyanın en muhteşem Marmara ile Karadeniz arasındaki açılacak muhteşem kanalın açılmasını İngilizler istemiyorlardı. Neden istismar etmesin ki İngiliz ajanları çünkü kanal bizim şahsımıza ait oluyordu. İngilizler boğaza karıştığı gibi artık bu yeni kanala karışamayacaktı. Hava alanına gelince dünyada en büyük hava alanı İstanbul’da yapılarak doğu ülkelerinin ilk durak yeri İstanbul olacaktı. Almanya’nın ve Fransa’nın önü bu havaalanı ile kesiliyor Bombaydan Hindistandan, Çinden ve Orta Doğudan gelen uçaklar ilk ikmalini İstanbul’da yapacak bize kazanç sağlayacaklardı. Dünyanın tam ortasında hava ulaşımını kesen yeni hava pistini neden istesinler o bakımdan Alman ve Fransız ülkeside bunları istemediğinden ajanlarıyla birlikte her şeye düşünmeden hık diye çıkan gençlerimiz bunu bilmek zorundaydılar. Yazımı burada necip fazılın iki satırı ile bağlıyorum.

DURUN KALABALIKLAR BU CADDE ÇIKMAZ SOKAK!
HAYKIRSAM KOLLARIMI MAKAS GİBİ AÇARAK!
DURUN, DURUN BİR DÜNYA İNİYOR TEPEMİZDEN,
ÇATIRTILAR GELİYOR KARANLIK KUBBEMİZDEN.

Sonuç olarak neden Başbakan Tayyip Erdoğan’a sataşıyorlar biliyor musunuz? Onu indirmek ve yukarıda bahsettiğim köprüler kanallar hava alanları yaptırılmayacak. Türkiye geriye gidecek. Adalet ve Kalkınma Partisi ile uğraşmıyorlar çünkü onu kapatamazlar. Ama Tayyibi indirmek için ellerinden geleni yapacaklar. Ulusal medyada gördüğüm şu mısraları okurlarıma hatırlatıyorum. 1960 da aynı zihniyetler Menderes’i idam etti. 1990 yılında Turgut Özal’ı zehirlediniz. Ama bu sefer size TAYYİBİ YEDİRTMEYECEĞİZ.

Allah müsaade ederse. Allah’ın dediği olur biz aciz kuluz biz kim oluyoruz ki lütfen teslim olunuz. Allah’a o bizi yönlendirsin. Osmanlı ecdadımızın manevi büyüklerinden Şeyh Edebali’nin nasihatlarından

Cahil ile dost olma;
İlim bilmez, irfan bilmez, söz bilmez, üzülürsün!
Aç gözlü ile dost olma;
İkram bilmez kural bilmez doymak bilmez, üzülürsün!
Görgüsüzle dost olma;
Yol bilmez, yordam bilmez, kural bilmez, üzülürsün!
Kibirli ile dost olma;
Hâl bilmez, ahval bilmez, gönül bilmez, üzülürsün!
Ukala ile dost olma;
Çok konuşur, boş konuşur, kem konuşur, üzülürsün!
Namert ile dost olma;
Mertlik bilmez, yürek bilmez, dost bilmez, üzülürsün!
Gazetecilere mesaj:

Hak:
Haksızı tehtit için,
Hak kuvvetli olmalı,
Kuvvetin gölgesinde,
Halkda huzur bulmalı…(Gandi Kemal bunun neresinde halk huzur buldu mu?)
Kalem;
Hak fikrini, her kalem,
Yaymak için savaşır,
Haksız silahlanınca;
Kalemde kılıçlaşır…

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP