Belediye 123. Cadde de gece gündüz çalışıyor

ABONE OL
Eylül 7, 2013 17:22
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Isparta Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü 123. Cadde de gece gündüz çalışarak yolun bir an evvel bitirilmesin için uğraşıyor.Bu uğraşa Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın’da yakından takip ederek eşlik ediyor. Günaydın, caddedeki çalışmaları gece gündüz takip ederek yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi almayı da ihmal etmiyor.

Caddenin her köşesinde ve yapım aşamasını yakından takip eden günaydın yapılan bu özverili çalışma ile bir yılda bitirilmesi gereken yolun altyapısı da tamamlanmış bir şekilde 15 günde tamamladıklarını dile getirdi.

Günaydın yoldaki incelemeleri sırasında basın mensuplarına da açıklamada bulunarak, 2.5 km uzunluğundaki yolun bütün altyapıları da tamamlanarak ve yol yükseltilmeden yeniden hizmete sunulacağını dile getirdi. Günaydın yaptığı açıklamasında, “123 caddemizi çok kısa süre içerisinde bitirmek için kendi personelimiz ile birlikte gece ve gündüz çalışarak hizmet veriyoruz.

Belediyemizin ilgili müdürlükleri satın almış olduğumu modern araçlarla yağmur suyu başta olmak üzere tüm alt yapı hizmetlerini tamamladıktan sonra yolumuzu şehrimizin tamamında başlatmış olduğumuz kırmızı kot uygulaması ile bu kota uygun şekilde stabilize malzemesini de dökerek üzerine kalıcı asfalt kaplama işlemini ve gerekli trafik ikaz çizgilerini de tamamlayarak halkımızın da hizmetine sunacağız. Gördüğünüz gibi yolumuz şu anda sanki patates tarlası gibi.

Caddemizdeki fazla toprakları da kazıyarak yolumuzun kat kat yükselmesini de engelliyoruz. Dökecek olduğumuz stabilize malzeme de hesaplanarak yolumuz hiç yükseltilmeden ve altyapısı da tamamlanmış bir şekilde dayanıklı asfalt ile kaplanmış olacak” dedi.

Belediye 123. Cadde de gece gündüz çalışıyor

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0