Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Baykal, 'Civelekoğlu' dedi

Senirkent Belediye Başkanı Hüseyin

Senirkent Belediye Başkanı Hüseyin Baykal Isparta’daki bir otelde düzenlediği basın toplantısında yerel seçimlerda aday olmama kararı aldığını bildirdi. MHP’nin Senirkent belediye başkan adayı Erol Civelekoğlu ise ilçe halkının milli değerlere ve hassasiyetlere önem verdiğininin altını çizdi.Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın ve MHP Isparta İl Başkanı İsa Yalçın da katıldığı toplantıda açıklamalarda bulunan Baykal, görevi sırasında partisinin ilkelerinden ayrılmadan, hemşehrilerine eşit hizmet verdiğini belirterek, ilçeyi kalkındırmak için de büyük gayret gösterdiğini söyledi.

Bu kapsamda ilçede Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı desteğiyle bir tesis kurduklarını ve çok sayıda kişiye istihdam sağlandığını vurgulayan Baykal, şöyle konuştu:

“Belediye başkanı iktidar partisi mensubu olursa daha çok hizmet alır düşüncesine kesinlikle katılmıyorum. Kıt imkanlarla, insanlarının birbiriyle kucaklaştığı ilçe olması için gayret sarf ettim. Bu hizmetler enerji ister, genç jenerasyona görev vermek lazım.

Bu nedenle önümüzdeki yerel seçimlerda aday olmama kararı aldım.” Kendisi yerine MHP’den Erol Civelekoğlu’nun belediye başkanlığı için aday olduğunu dile getiren Baykal, Civelekoğlu’nun seçimlerde başarı sağlayacağına inandığını sözlerine ekledi.

MHP’nin Senirkent belediye başkan adayı Erol Civelekoğlu ise ilçe halkının milli değerlere ve hassasiyetlere önem verdiğininin altını çizerek, ilçede daha fazla yatırım yapma planlarının olduğunu dile getirdi. Başkanlık görevini kendisine teklif edenlere teşekkür eden Civelekoğlu, “Emekli olduktan sonra pijamalarımı giyip bir kenarda dizi seyretmeyi seçmedim. İlçeme hizmet etmeyi tercih ettim” dedi.