Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkanlık Koltuğuna Küçük Ahmet Selim Oturdu

Eğirdir Belediye Başkanı Mustafa

Eğirdir Belediye Başkanı Mustafa Özer 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla başkanlık koltuğunu temsili olarak Mehmet Akif Ersoy İlkokulu öğrencisi 9 yaşındaki Ahmet Selim Akkoç ve Asya Kılınç’a bıraktı. Küçük Selim, başkan olarak ilk talimatını İlçemizdeki okulların ve parkların temizlenmesini isteyerek zabıta müdürüne verdi.

Eğirdir’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusu başladı. Eğirdir Belediye Başkanı Mustafa Özer kendisini ziyarete gelen Mehmet Akif Ersoy İlkokulu öğrencileri ve öğretmenlerini makamında ağırladı. Çocuklarla sohbet ederek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Başkan Özer, başkanlık koltuğunu da temsili olarak 9 yaşındaki 3. Sınıf öğrencisi Ahmet Selim Akkoç’a bıraktı. Başkanlık koltuğuna oturan Selim başkan ilk iş olarak okul arkadaşı Asya Kılınç’ı başkan yardımcısı olarak atadı.

“ENERJİMİZİ ÇOCUKLARIMIZIN DAHA GÜZEL YARINLARA ULAŞMASI İÇİN HARCAYACAĞIZ”

Tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayan Eğirdir Belediye Başkanı Mustafa Özer, “Bugün Selim başkanımızı dinledik ve talepleri doğrultusunda notlarımızı aldık. İnşallah bütün makamları çocuk masumiyetiyle, vicdanıyla, güzelliğiyle, çıkarsız dostluk ve kardeşlik ilişkileriyle yöneten insanların sayısı daha da artar. Dünya daha güzel ve daha yaşanılabilir bir yer olur. Biliyorsunuz dünyada bir tane çocuk bayramı var. O da Mustafa Kemal Atatürk’ün Türkiye Cumhuriyeti’ne hediye ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı. Bizler de tüm enerjimizi çocuklarımızın daha güzel yarınlara ulaşması için harcayacağız” dedi.