Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Veli Gök’ten emekli olan 68 belediye personeline veda programı

Eğirdir Belediyesinden emekli olan

Eğirdir Belediyesinden emekli olan 68 personel için Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök veda programı tertipledi.

Eğirdir Belediyesinden 5 memur, 8 daimi işçi, Belediye Şirketinden 53 personelin emekliliğe ayrılmasının ardından Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök büyük bir ahde vefa örneği göstererek veda programında onları bir araya getirdi.

Programa Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök, Belediye Başkan Yardımcısı M. Erhan Savran, Belediye Meclisi Üyeleri, Belediye Şirket Müdürü Ömer Yılmaz, Belediye birim müdürleri ve sorumluları ile emekliye ayrılan personeller ve aileleri katıldı.

Emekliye ayrılan personellere plaket takdiminde bulunan Başkan Veli Gök yaptığı konuşmada; ‘Kıymetli meclis üyelerimiz, birim müdürlerimiz, kıymetli mesai arkadaşlarım ve aileleri bugünkü programımıza katılımızdan dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Kendi bölgesinde kendi insanına hizmet vermenin her zaman ayrı bir değeri ve kutsallığı vardır. Bir alana gittiniz, bir sokakta hizmet veriyorsunuz mutlaka orada tanıdığınız bir dosttur, ya akrabanızdır yada eşiniz dostunuzdur. Bunun ayrı bir değeri var. Biz bugüne kadar İlçemizde Belediye Başkanı olarak, Belediye Meclisi Üyesi olarak, belediye personeli olarak hizmet eden herkese ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Ebediyete intikal eden belediye başkanlarımıza, belediye meclisi üyelerimize, belediye personelimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Değerli arkadaşlar belediye personeli olmak gerçekten çok özel, öyle bir şey ki ilçede her zaman ev sahibisiniz, ilçede yapılan tüm programlarda belediye kurumu olarak, belediye personeli olarak ev sahipliği yapıyorsunuz, gerçekten ayrı bir değeri var. Çalışan arkadaşlarımızın ayrı bir emeği var, ama çalışan arkadaşlarımızın arkasındaki ailelerin desteğinin de ayrı bir anlamı var. Ben tekrar ilçemizde hizmet edenlerin hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 68 arkadaşımız bu ilçede hizmet vererek emekliliğe hak kazanmış ve emekli oldular. Emekli olan arkadaşlarımıza emeklilik hayatında aileleri ile birlikte huzur ve mutluluk içinde, sağlık, sıhhat diliyorum. Çalışan mesai arkadaşlarımıza yine sağlık sıhhat dilerken, cenab-ı Allah güç, kuvvet versin.’ İfadelerini kullandı.

Yenilen yemeklerin ardından plaketlerinin Başkan Veli Gök, Belediye Meclisi Üyeleri ve Birim Müdürlerinin elinden alan emekli personeller daha sonra sanatçı Ertuğrul Kiraz’ın muhteşem sahnesi eşliğinde eğlendiler.

Emekliye ayrılan personeller böylesine anlamlı bir gecede bizleri buluşturduğu için Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök’e çok teşekkür ederiz, dediler.