Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Tural gazileri ziyaret etti

Isparta Esnaf ve Sanatkarlar

Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Tural, oda başkanlarıyla birlikte Muharip Gaziler Derneğinde gazilerimizle bir araya gelerek, günlerini kutladı.

18-24 Eylül tarihleri arsında ilimizde yoğun bir etkinlikle kutlanan Ahilik Haftası programları nedeniyle bu ziyareti bugün gerçekleştirebildiklerini belirten Başkan Tural, “Vatanın bölünmez bütünlüğü, halkımızın huzuru, güvenliği ve esenliği için büyük bir onurla görev yaparak gazilik mertebesine ulaşan kahramanlarımız, gurur kaynağımızdır. Bugün yurdumuzun her köşesinde şanlı bayrağımız göklerde dalgalanıyorsa, binlerce yıldır hür ve bağımsız yaşıyorsak bunu aziz şehitlerimize, kahraman gazilerimize borçluyuz. Cennet vatanımız bizlere şehitlerimizin ve gazilerimizin emanetidir. Bu kutsal emanete sahip çıkarak, kahraman gazilerimize ve aziz şehitlerimize layık olmaya ve tüm gücümüzle ülkemizi en güçlü şekilde geleceğe taşımak için el birliğiyle çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle Gaziler Günü’nüzü en kalbi duygularımla kutluyor, başta Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere Aziz Şehitlerimizi ve ahirete irtihal eden kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, hayatta olan gazilerimize sağlıklı hayırlı bir ömür diliyorum” dedi. Başkan Tural, rahatsızlığı nedeniyle ziyarette bulunamayan Dermek Başkanı Ahmet Ayyıldız’a da geçmiş olsun dileklerini iletti.

Harp Malulü Gaziler Şehit ve Dul Yetimleri Dermeği Başkanı Ali Savcı’nın da yer aldığı ziyarette Muharip Gaziler Derneği Başkanı Yardımcısı Hamit Gülbiçer, Birlik Başkanı Tural ve oda başkanlarına ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ederek, “Esnaf teşkilatı her zaman yanımızda. Biz gazilere her zaman destek oluyorsunuz. Sizlere teşekkür ediyorum ” dedi. Ziyaret iyi dilek temennileriyle son buldu.