Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Günaydın’dan gövde gösterisi

Isparta Belediye Başkanı Yusuf

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, Alevi ve Bektaşi vatandaşlarla Böcüzade Ayışığı Kafe’de Canlar Kaynaşma programında bir araya geldi. Burada sazını eline alan Günaydın ‘ben şu anda dede vekiliyim” dedi ve birlik mesajları verdi.Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı ve Isparta’daki Alevi ve Bektaşi vatandaşlar ile Böcüzade Ayışığı Kafe’de Canlar Kaynaşma Programında bir araya geldi. Programa Belediye Başkanı ve MHP Adayı Yusuf Ziya Günaydın, MHP Milletvekili Nevzat Korkmaz, İl Başkanı İsa Yalçın, Alevi Dedeler, MHP Belediye Meclis ve İl Genel Meclisi adayları ile çok sayıda partili katıldı

Programa eşi Dilek hanımla gelen Başkan Günaydın, büyük bir coşkuyla karşılandı. İlk olarak alevi vatandaşlarla kucaklaşan Günaydın daha sonra Dedelerin yanında yerini aldı.

ÖTEKİLEŞTİRENLERLE DEĞİL BARIŞTIRANLARLA BERABERİZ

Programın açış konuşması MHP Belediye Meclisi Üyesi Adayı İbrahim Can yaptı. Can, “Temennimiz MHP’yle birlikteliğimizin hayırlara vesile olmasıdır. Bu örnek gönül birlikteliği aradaki duvarların ve önyargıların yıkılmasına sebep olacağı gibi ülkemizdeki barış ve huzura da katkı sağlayacaktır. Şuan burada ötekileştiren ve ayrıştıranlarla değil, barıştıranlarla beraberiz” dedi.

KİMSE BİZİ CEBİNDE HAZIR OY OLARAK GÖRMEYECEK

Alevi Dedelerinden İbrahim Özdemir ise bazılarının kendilerini cebinde hazır oy olarak gördüklerini ifade ederek, “Belediye Başkanımızı bir gün ziayret ettiğimizde ‘Biz sizi asla ayrı görmüyoruz. Biz sizlerle aynı tarla da bir çiçeğizé demişti. Bize bir adım gelene biz bin adım nasıl gelinirmiş işte burada gösteriyoruz. Kimse bizleri cebinde hazır oy olarak göremeyecek” şeklinde konuştu.

DEDE VEKİLİYİM

Belediye Başkanı Günaydın da alevilerle aynı vazodaki çiçeklerden olduklarını bildirdi. Dedeleri meslektaşı olarak gördüğünü ifade eden Günaydın, “Şuanda dedeler kıskanmazsa hepsine bir teklifte bulunacağım. Ben de şuanda dede vekiliyim. İşte sevgi, dostluk ve insanlık budur” diye konuştu.

Programın ardından MHP’nin Belediye Meclis ve İl Genel Meclis Üyesi adayları tanıtıldı. Tanıtımdan sonra da Başkan Günaydın’a bir saz hediye edildi. Sazı eline alan ve salonu selamlayan Günaydın, ayakta alkışlandı.