Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Başdeğirmen: Eğitim alanındaki her projenin destekçisiyiz

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret eden Isparta Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, her zaman eğitime destek verdiklerini belirterek, bundan sonra da eğitim alanındaki projelere sonuna kadar destek olacaklarını bildirdi.

Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdür Vekili Özgür Uygur ve kurum personeline çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar dileyen Başkan Başdeğirmen’e ziyaretinde AK Parti Belediye Meclis Üyesi adayları eşlik etti.

Başkan Başdeğirmen’e 31 Mart yerel seçimleri için adaylığının hayırlı olması dileklerini ileten kurum personeli, “Başkanım başarılar diliyoruz” dediler.

Başkan Başdeğirmen’e proje birimi ziyaretinde eğitim alanında yapılacak yeni projeler anlatıldı. Tüm projelerin yanında olacaklarının sözünü yineleyen Başkan Başdeğirmen, “Bunlar bizim destek vermemiz gereken projeler. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da çocuklarımıza ve ailelerimize yönelik projelerde destek olacağız. Milli Eğitim’le her zaman işbirliği içerisinde olduk. Geçtiğimiz günlerde motivasyonla ilgili bir program yapmıştık. Deneme sınavları yapıyoruz. Ailelerimiz bu çalışmalardan çok memnun. Kültür Merkezimiz tamamen sizin emrinizde. Semt sahalarımızda ailelerle etkinlikler yapılabilir. Bu konuda bize öneride bulunabilirsiniz. Gece aydınlatmaları var, orada etkinlikler yapabiliriz. Siz yeter ki proje getirin, her şeyde varız Allah’ın izniyle” görüşlerinde bulundu.