Balaman :Belgeleri Göstermeyen Namerttir !

ABONE OL
Haziran 11, 2013 14:44
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydının Gül Festivalinin açılış töreninde yaptığı konuşmaya Eski Belediye Başkanı Hasan Balaman’dan yanıt gecikmedi. Kanal 32 Haber’e açıklamalardan bulunan Balaman ‘Günaydın’dan Belediyeyi 150 milyon lira borçla devir ettiğine dair belge göstermesini isteyen Balaman, ‘ISBAŞın ruhsatlarının satıldığına dair bir belge gösteremezse namerttir’ dedi.
Isparta Belediyesi tarafından düzenlenen Gül Festivalinin açılış töreninde Eski Belediye Başkanı Hasan Balaman’a yüklenen Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, belediyeyi 150 milyon lira borçla devir aldığını belirterek, ISBAŞ ve araç filosuyla ilgili de çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Başkan Günaydın’ın bu açıklamalarına selefi Hasan Balaman’dan yanıt gecikmedi.

Belediyeyi 150 milyon lira borçla devretmediğini dile getiren Eski Belediye Başkanı Balaman, “Yusuf Ziya Günaydının Isparta halkına gülle ilgili mesajlar vermesi gerekirken daha konuşmasının başında Hasan Balaman a yani şahsıma sataşma gayreti içerisinde olmuştur, tabiî ki Isparta haklıda o alanda tepkilerini göstermiştir kendisine, bunu fark etmesi lazımdı. Sayın Günaydın bunu 5 yıldır çiğniyorsun sakız gibi, eline bir tane bile belge alamadın. 150 trilyon borcu devraldığına dair, eğer yüreğin yetiyorsa belgeleriyle birlikte bu kadar borcum varsa Isparta halkına göstereceksin” dedi.

Araç alımlarında usulsüzlükler olduğunu ileri süren Balaman, “Araçları ne maksatlı aldığınızı yakında mahkemelere intikal ettiğinde göreceksiniz” ifadelerini kullandı.

ISBAŞ Fabrikasını hurda yığını olarak nitelendiren Hasan Balaman, “Biz fabrikanın hurdasını sattık. Ruhsatların satıldığına dair belge gösteremezsen namertsin. ISBAŞ’ta neler olduğunu biliyorsunuz. Yeni fabrikayı kurduğunuzda eski fabrikayı kaldıracaktınız. O tozu oradan yok edecektiniz ne oldu kaldıramadınız. Götürseniz dahi çalışmaz zaten çünkü orası bir hurda yığınıdır zarar eden bir fabrikadır. Kar ettiğinizi ispatlayın” diye konuştu.

Kanal32

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0