Bakan Eroğlu, 30 yatırımın temel atmasını gerçekleştirdi

Bakan Eroğlu, 30 yatırımın temel atmasını gerçekleştirdi

ABONE OL
Aralık 29, 2020 21:11
Bakan Eroğlu, 30 yatırımın temel atmasını gerçekleştirdi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Isparta’nın en büyük barajı olacak Atabey Akçay Barajı başta olmak üzere toplam 30 yatırımın toplu açışını ve temel atmasını gerçekleştirdi.

Burdur’da katıldığı programların ardından Isparta’ya gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, ilk olarak Isparta Valiliğini ziyaret etti.

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, Isparta Valisi Şehmus Günaydın, Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, AK Parti ve MHP il başkanları, tarafından karşılanan Orman ve Su İşleri Bakan Veysel Eroğlu, burada basın toplantısı düzenledi.

Bakan Eroğlu daha sonra Valilik önünde gerçekleştirilen DSİ tesisleri toplu temel atma ve açılış ile orman köylülerine kullandırılan gelir getirici tür ve Orköy kredi sertifikaları dağıtım törenine katıldı.

Bakan Eroğlu burada, “Ben de bu bölgenin bir evladı ve fahri hemşerisi olarak bugün sizlerle birlikte olmakta duyduğum mutluluğu ve bahtiyarlığı ifade etmek istiyorum. Her Isparta’ya gelişte gönlümüzde güller açılıyor. Isparta için Güller, Gönüller, Göller Diyarı ile Barajlar ve Göletler diyarını da ilave ettik.Buraya yatırımları getirmek için TBMM Plan ve Bütçe Komisyonumuz var, değerli başkanımız Süreyya Sadi Bilgiç kardeşimize gönülden teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP