DOLAR 8,4705-0.55%
EURO 10,29210.01%
STERLIN 11,9475-0.2%
ALTIN 501,080,37
BIST 1.441,33-0.24%
BITCOIN 403091-2,05%
Isparta
19°

HAFİF YAĞMUR

20 23

AKŞAM'A KALAN SÜRE

Baka Tekstil

Baka Tekstil

ABONE OL
Nisan 1, 2013 00:00
Baka Tekstil
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İletişim Bilgileri
Telefon : / 0 537 685 55 97 /
Adres : / Merkez / Isparta
E-Posta :
Firma Bilgisi

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP