Ayrıntıları ile Isparta’da 15 Temmuz

Ayrıntıları ile Isparta’da 15 Temmuz

ABONE OL
Temmuz 16, 2020 21:56
Ayrıntıları ile Isparta’da 15 Temmuz
0

BEĞENDİM

ABONE OL

7 bin 315 soruşturma açıldı

Başsavcı Akbulut: Isparta, FETÖ/PDY ile mücadele başlatan ilk şehirlerden biri

15 Temmuz darbe ve işgal girişiminin dördündü yılında Isparta Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Akbulut, Kanal 32 Haber’e özel açıklamalarda bulundu. Hain darbe girişiminin ardından Isparta’da bugüne kadar 7 bin 315 soruşturma açıldığını belirten Başsavcı Akbulut, “Isparta, FETÖ/PDY ile mücadele başlatan ilk şehirlerden biridir” dedi.

O geceyi anlattı

15 Temmuz Gazisi Kocabaş: Milletimiz o gece dik duruş sergiledi

Isparta’da yaşayan 15 Temmuz gazisi 22 yaşındaki Burak Kocabaş, FETÖ’nün hain darbe girişiminin 4’üncü yıldönümünde o gece yaşadıklarını anlattı. Kocabaş, 15 Temmuz gecesi Türk milletinin vatanını satan, üniformasını kirleten, kendi çıkarları için hareket eden insanlara çok güzel mesaj verdiğini söyledi.

15 Temmuz Anı Defteri

Ispartalılar, 15 Temmuz gecesi yaşadıklarını Isparta Valiliği önüne kurulan anı defterine yazdı

Isparta, 15 Temmuz hain darbe girişiminde büyük bir duruş sergiledi. Darbe girişiminin seyrini değiştiren kararlar alınan Isparta’da, binlerce Ispartalı meydanları dolduran doldurdu. Yaşanan o karanlık gecenin ardından tam 4 yıl geçti. Ispartalılar o gece yaşadıklarını Isparta Valiliği tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’na konulan anı defterine yazdı.

“Esnafımız devletinin yanındadır”

Tural: 15 Temmuz’un unutulmaması için esnaflara 2 bin 500 Türk Bayrağı dağıttık

Isparta Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Tural ve oda başkanları, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 4. yıldönümü nedeniyle bir araya geldi. Zor günlerde birlik ve beraberliğin önemine dikkat çeken Birlik Başkanı Ahmet Tural, esnafların devletin ve milletin yanında olduğunu belirterek, 15 Temmuz’un unutulmaması için esnaflara 2 bin 500 Türk bayrağı dağıtıklarını söyledi.

15 Temmuz ruhu yaşatılıyor

Öğrenciler 15 Temmuz’a motoboardlarla dikkat çektiler

Hain darbe girişiminin yıl dönümünde Isparta’da öğrenciler üzerinde 15 Temmuz hain darbe girişimi karşısında halkımızın verdiği mücadeleyi simgeleyen resimlerin bulunduğu motobortlar ile şehir içinde tur attılar.

Başdeğirmen’den 15 Temmuz Mesajı

Başkan Başdeğirmen: 15 Temmuz ruhu ayakta oldukça Türkiye’yi yolundan alıkoyabilecek hiçbir kuvvet yoktur

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Başdeğirmen, “15 Temmuz ruhu ayakta oldukça Türkiye’yi yolundan alıkoyabilecek hiçbir kuvvet yoktur” dedi.

Anahtarı teslim edildi

Şehit aileleri, gazi ve gazi yakınları yeni binalarına kavuştu

Isparta Valiliği ile Isparta Belediyesi, şehit aileleri gazi ve gazi yakınlarına yeni bina sözünü tuttu. Pandemi öncesi temeli atılan bina bugün düzenlenen törenle şehit aileleri, gazi ve gazi yakınlarına teslim edildi. Vali Ömer Seymenoğlu, her ayın 19’unda Isparta’yı dernek binasından yöneteceğini söyledi.

15 Temmuz konferansı

Başkan Başdeğirmen: Cumhurbaşkanımız dik duruşuyla bizlere her zaman öncü olmuştur.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü vesilesiyle Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nin konuğu oldu.

14 Temmuz 2020 saat 14:00’de ISUBÜ Ziraat Fakültesi konferans salonunda fiziki mesafe kurallarına dikkat edilerek gerçekleşen programa, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve eşi, ISUBÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim Diler, Ziraat Odası Başkanı Mustahattin Can Selçuk, akademik ve idari personel katıldı.

 

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP