DOLAR 16,6956 -0.03%
EURO 17,5090 -0.23%
ALTIN 968,88-0,08
BITCOIN 3414882,23%
Isparta
21°

AZ BULUTLU

13:13

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

ATALIM GAFLET YORGANINI ÜSTÜMÜZDEN!

ABONE OL
Mart 28, 2012 21:47
0

BEĞENDİM

ABONE OL

                                         K Ü P E
                                       

                         Ana yok, baba yok, iken geleni,
                         Anasız gelenle seyreyle, seni,
                         Babasız gelende sırlı değimli?
                         Kuağına tak ki: unutmayasın.

            Çiçekli Nusret Efendi: Bu gün köşenizde” Hangi Anayasa -sorun- mproblem çözer” başlıklı güzel yazınızı okuduğumda, önce, Allah aklınıza, dilinize, elinize bütün kardeşlerimle birlikte kuvvet versin derim. Sağolun, varolun. Hoca: şu anayasalarının vampirlerine uygulattırdığı, can yakmak, kan dökmek, kin, kokmak Milletin midesine kanca sokmak fiillerini işlettirerek besleten ucube-i garabet şey değilmi? Bununda üstünde garabetler ucubesi mahkemesi denilen bürokrasi dişlisi.

Güzel izah ve isbat edersiniz de , bu kadarda bulanıklık olabilir, çünkü isnanız. Velâkin: Allahın vazettiği İslamın dolayısiyle hakka bila kaydu şart evet diyenlerin Anayasası Hazteri Kûr’ân ki: Canlı Kûr’ân olan hakk ve hakikat Habivullah (S.A.V) Efendimizdir. Hoca Hem milli irade diyorlar-dediler hemde bu milli iradenin üstüne kendilerinin bürokratik iradelerini koydular. Millet iradesi meclis yasama görevini yaparken onların zilli iradesi milletin lehine olan her harfe olmaz deyip reddeder.

Hem der her vatanın taşı  mevzuat karşısında eşittir. Hemde milleti 25 sınıfa ayırır ki: Kendilerini sınıf dışı telakki ederek milleti çalıştırır.  25 nci sınıftır çalışan şekiz yüz lira tekaüd maaşı veriri. sınıf üstü sülükler bu ülkeye bu millete bu dine daima düşman oldukları tescilli iken yedi bin lira emekli maaşı aldığını söyler. Allah rızası için bunların bir taşı millet memleket lehine yerinden alıp bir santim taşıdıklarınj gören, bilen, duyan voktur. Ama devleti yıkmak için yüz yıldır devirmedikleri taş, koparmadıkları baş, yemedikleri leş kalmamıştır. Bunlar hep delilleri ile isbat edilen halleridir. Diyorsunuz ki: onbeş maddeden müteşekkil olsun. E olsun da: Bu garabet ucubesi değilmidir, Millete karabasan olup kendi malını haram eden, Hakikati söyletmeden susturan, Hakk ehline yüz yıldır kan kusturan, Allah diyen mü’minleri irtica yaftası ile bastıran. Mü’min millete Temmuz ayında zemherir ayazı kestiren. Devlet millet düşmanı ateşperest zerdüştleri T.B.M.M. Milletin kahir ekseriyetine karşı meclis kürsüsünü gasbettirip, kandil dağından güya fırtınalar estiren.

Bütün bunların müsebbibi analarının yasasının vazettiği düsturlar muvacehesinde tezahür ettirilen melanetler. Hoca analizin güzel, Mü’möin hakime yakışır şekilde serdettiğin yorumların için kutlarım Diyorsunki hakikattir bugün bize ezeli düşman olan, elan daha bizi tanımayan, abd denilen çapulcularla fitnede bir müttefiki ingilizlerin, Uyguladıkları Osmanlı ceddimin sistemi sayesinde dahili ve harici hiç bir handikapla karşılaşmadıklarını izhar ediyorsunuz. O zaman bende aklı selime derimki. Bu beşeri izmleri çöpe atıp Hakka yapışmamız lazımki: Bugü küstahlık, despotluk yapan çorbacılar dün olduğu gibi yine senin eteğini yalasınlar. Önce şu meclise sokulan zerdüştlerin haddini bildirecek bir hamido çıkması lazım. Bir dişi şeyleri bile kürsüye yürüyorsa burada düşünmek lazım.

Muhterem hakim efendi bilirsiniz ki Varlığın,dirliğin, birliğin temeli adalet mevhumudur. Adalet ise Allah’ü tealânın Habibullaha (S:A.V) vazettiği haikattir. Aile ,Devlet, içtimaiyyet, ticaret velhasıl insanın doğumdan ölüme kadar her halve etvarını ihata eder Bu Anayasa Allah’ın vazettiği Kûr’ân-ı Kerim’dir.

Bunlar tek doğrusu demokrasi martavalıdır.Irak a getirdiler Afgana getirdiler. Somaliye, Filipinlere, Etiyopyaya ve daha onlarca islam coğrafyasına getirdiler getirirkende Bu haçlı seferi teranesini ikrar ederek,. Demokratis kıritis veya kılitis m.ö.5000 yılında yaşamış bir helen feylesofudur. işte fikirleride göz önünde tezahür ediyor. Esas beni kahreden müslüman olduğuna inandığım zevatın bu küfür kelimeyi hürriyet, serbestlik karşılığı plarak telaffuz etmeleridir. İşte bir yılı aşkındır perde arkasından sureyeyede demokrasi getiriyorlar Ey kardeşim gözdeki çapakları silerek kendimize bir bakalım. Ne dersin?

           Selâm ve sevgilerimle dualarınızı beklerim gönül köprüsünde seyreden dostlar:     

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP