Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ASKON’da Kınacı Dönemi

Yurt içi ve yurt

Yurt içi ve yurt dışı yaygın şube ağları ile 8 binin üzerinde iş insanı, 20 bin üye işletmesiyle 1 milyon kişiye istihdam sağlayan; üyeleri vasıtasıyla da 10 milyar doların üzerinde ihracat yapan Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşlarından Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Isparta İl Başkanlığına iş insanı Hasan Ali Kınacı getirildi.

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Isparta İl Başkanlığına başarılı iş insanı Hasan Ali Kınacı getirildi. ASKON’un kurucu başkanlığını yapan Mücahit Ramazan Baygün’e ve emek veren üyelere teşekkür eden Kınacı, yeni dönemde birlik ve beraberlikle önemli projelere imza atılacağını ifade etti.

“ASKON, FAALİYETLERİNİ ARTARAK DEVAM ETTİRECEK”

Başarılı iş insanı Kınacı, “ASKON gibi, yurt içi ve yurt dışında temsilcilikleri bulunan, önemli bir toplum kuruluşunun Isparta Şube Başkanlığı görevini bana layık gören Başta Genel Başkanımız Orhan Aydın ve Yönetim Kurulu üyelerine ayrı ayrı teşekkür ederim. Bana layık görülen bu görevi en iyi şekilde yerine getirmek için elimizden geleni ekip arkadaşlarımızla birlikte yapacağız. ASKON’un faaliyetleri kentimiz ve iş adamlarımız için oldukça önemlidir. Bu önemli görevin şahsıma verilmiş olması, marka şehrin kalkınmasına katkı sağlamış olmaktan büyük mutluluk duyacağım” dedi.

Başkan Kınacı, ekip olarak birlik beraberlik içerisinde çalışacaklarını belirterek, yeni iş insanlarını da ASKON’a davet etti.