Alperenler'den Mısır katliamına tepki

ABONE OL
Ağustos 19, 2013 14:30
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Isparta Alperen Ocakları Başkanı Hidayet Şahin Mısır’daki katliamları gerçekleştiren darbeci general Sisi’ye ve Adeviye Meydanını kan gölüne çevirenlere karşı nefretimizi ve kinimizi kusuyoruz dedi.Şahin yaptığı açıklamasında şu görüşlere yer verdi :

Allah’ın mazlum kullarının yanlarında yer alan Alperenler; İşgalci, tecavüzcü, menfaatleri için Müslüman halkları esaret altına alan, hasbelkader başlarına geçtikleri ülkelerde diktatörlüklerini muhafaza etmek isteyenler için, Mısırlı şehitler, Uygurlu şehitler, Kerküklü, Iraklı şehitler, Çeçenistanlı, Bosnalı şehitler, sünni muhalif SURİYELİ ŞEHİTLER, Filistinli şehitler teröristlerdir, Zulme uğramış, ezilmiş Müslüman halklar için ise bir kahramandır ONLAR…. İçlerimizdeki intikam duygusunu fiiliyata döken şehitlerimiz…

Bugün ANTİEMPERYALİST bayrağın Müslümanların eline geçmesinde en büyük vesiledir. Vatanları için, İslâm dini için ŞEHİT OLAN MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZ. Öyle ki, darbeden ve Müslüman kanı dökmekten başka bir mahareti olmayan SİSİ ve yandaşlarına öfke duyan ama Müslüman olmayan halklar bile, Emperyalist güçlere tepkilerini, onlara karşı şehit düşenlere destek vererek tepkilerini göstermektedirler.

Mısırlı mazlumlar, Müslüman coğrafyasında yaşayanlar, İslam kardeşlerimizdir. İşte darbeciler, Allah(c.c) onları bir gün tam can alıcı noktalarından vuracak, Hamd ve minnet Allaha dır. İşte Sisi ve Darberciler,her ne kadar Müslümanları yok etmeye de çalışsa, bir gün yıllardır Müslümanlara uyguladığı zulmün aynısı tadacaktır. Ümmetimiz 100 yıldan beri bu zilleti ve alçak görülmeyi yaşıyor, çocuklarımız öldürülüp, kanlarımız akıtılıyor. Kutsal değerlerimize saldırılıyor.

Allah’ın indirdiğinin dışında ki hükümlerle öldürülüyor, Ne duyan var, Ne de cevap veren…! Allah(c.c), İslâm yıldızlarından bir topluluğu, önde gelenleri muvaffak eyleyip onlara yardım ettiğinde, Ne Darbeci Sisi ve yandaşları kalacak de EMPERYALİST güçler….!

Müslümanlar için tek kâr, kan ve gözyaşı ve binbir sıkıntı içinde de olsa “VAR OLMA VE DİRENİŞ” bayrağının dalgalandırması, teslimiyetçilik ve pasifizm ruhsuzluğunu reddeden iradesidir.. O günün mâlum dış cephedeki küfrüne karşı bu direniş, istikbalde zuhur edecek ve dıştakine beter olan iç küfre rağmen “Müslüman devleti” savunma iradesinin gelecek kuşaklara beyanı olacaktır.

EVET..!Seçilmiş Hükümeti Çıkarlarına uymadığı için darbe yapan,Müslüman bir ülkeye gıpti Hristiyan Cumhurbaşkanı getiren bir zihniyet ancak ayaklarımızın altında olacaktır, Mısırda ki haklı dik duruşa karşın, Darbeciler birçok askerini meydanlara yığmakta, malumumuz odur ki Mısır, kendi halkına karşı bir katliam hazırlığı içerisindedir. Çok sert müdahale ediyorlar. İslam ülkeleri ve o kervanın yolbaşçısı Türkiye bu konuda derhal, Mısır’a ekonomik yaptırım uygulamalı, Mısır ile bütün ticari ilişkilerini askıya almalı ve Mısırlı kardeşlerimizin güvenliği için devlet başkanı düzeyinde diplomatik görüşmeler yapılmalıdır.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0