Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti neden vazgeçilmez oldu ?

Bu yazıyı 16 Şubat

Bu yazıyı 16 Şubat 2014 tarihinde yazmıştım ve açıp baktığımda yazdığım fikirlerimin hala devam ettiğini muhalefetin bir gram ders almadığını gördüm. 7 haziran günü Ak Parti’den çözüm süreci ve terör nedeniyle, Hdp ile yakınlaşma nedeniyle oy kaybettiğini ancak bunu Ak Parti’nin çok güzel okuduğunu ve vatandaşın yani seçmenin ne demek istediğini çok güzel anladı ama muhalefette ‘tık’ yok.
İşte Hdp ile dolayısıyla çözüm süreci ile köprüleri atan Ak parti kaybettiği oyun fazlasını bile almayı başardı. Neden mi o zaman 16 Şubat 2014 tarihli yazımızı yeniden okuyalım ve Neden seçmenin bir türlü Ak Parti’den vazgeçemediğini bir kez daha anlatalım.
İşte o yazım. Aynen aktarıyorum.
AK PARTİ %49’UN NEDEN VAZGEÇİLMEZİDİR?
30 Mart seçimleri öncesi bütün anketleri takip ediyorum ve seçmenin nabzını tutuyorum. Halkın içinde geziyorum, herkes bu iktidarın söylemlerinden, uygulamalarından, işsizlikten, hayat pahalılığından, sessiz gelen enflasyondan, zamlardan yakınıyor ama ancak, emme velâkin…….
Seçmen bir türlü AK Parti’ye oy vermekten kendisini alıkoyamıyor. Neden mi? İşte bu nedenler sıralayıp, yorumlayacağız. Seçmen bütün bunların ana sebebi olarak; seçenek […]
Yazımın devamı için linke tıklayınız.
AK PARTİ %49’UN NEDEN VAZGEÇİLMEZİDİR?