Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti Isparta İl Başkanı Serkan Keskin görevinden istifa etti

AK Parti Isparta İl

AK Parti Isparta İl Başkanı Serkan Keskin, görevinden af talebinin Genel Merkez Teşkilat Başkanlığınca uygun görüldüğünü bildirdi.

Keskin, yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

BASIN VE KAMUOYUNA

3 Mart 2023 tarihinden bugüne, Onur ve Gururlu yürütmüş olduğum Ak Parti Isparta il Başkanlığı görevimden af talebim. Genel Merkez Teşkilat Başkanlığınca yapmış olduğum istişareler sonucunda uygun görülmüştür.

Bu onurlu ve şerefli görevi bana tevdi ederek yapma imkânı sağlayan Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a şükranlarımı sunuyorum.

Yaklaşık 1 yıl gibi bir süredir Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız, il ve ilçe Teşkilatlarımızla birlikte nasıl omuz omuza vererek bu davanın bir neferi olarak Isparta’mıza hizmet ettiysek, bundan sonra da aynı heyecanla partimizin çatısı altında ülkemiz ve güzel Isparta’mız için var gücümüzle Çalışmaya devam edeceğiz.

Görevim süresince bizlerden yardım ve desteklerin esirgemeyen başta Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız, Liderimiz Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a, Genel Başkan Yardımcımız Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan KANDEMİR’e, Genel Başkan Yardımcılarımıza, Milletvekillerimize ,İI Koordinatörümüz Sayın Rasim Erdoğmuş’a, İlçe Başkanlarımıza, Belediye Başkanlarımıza, il Genel Meclis ve Belediye Meclisi Üyelerimize, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımıza, l.ljlçe ve Belde Yönetim Kurulu Üyelerimize, Mahalle Başkanlarımıza, Sandık Başkanlarımıza, AK Partimizin her bir üyesine, her zaman yanımda ve destekçim olan değerli Aileme sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Yine her zaman yanımda olan STK, oda ve sendika temsilcilerimize, Muhtarlarımıza, Basın Mensuplarımıza ve bizlerden dua ve desteklerini esirgemeyen Ispartalı hemşerilerimize sonsuz Teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle AK Parti Isparta il Başkanlığı görevimden ayrıldığımı Ak Parti üyesi olarak ve İl Genel Meclis Başkanı olarak partimizin ve Liderimiz Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın emrinde olacağımı tüm kamuoyuna saygıyla bildiririm.