Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti Isparta Belediye Başkanı Adayı Belli Oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen AK Parti Aday Tanıtım toplantısında Isparta dahil 11 büyükşehir ile 15 ilin belediye başkan adaylarını açıkladı.

Buna göre AK Parti Isparta Belediye Başkan adayı mevcut Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen oldu.

ISPARTAMIZ İÇİN YENİDEN HAZIRIZ

Ak Parti Isparta Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulundu. İşte o açıklama “Türkiye Yüzyılında Geleceğin Şehri Isparta’mız İçin Yine Yeniden Hazırız Karalıyız…

Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Türkiye Yüzyılında Geleceğin Şehri Isparta’mız için bir kez daha belediye başkan adayı gösterilmem dolayısıyla büyük bir onur yaşıyorum.

Bugüne kadar Gönül Belediyeciliği düsturuyla Isparta’mızın gelişimi ve refahı için bir arada çalıştık. Türkiye Yüzyılı hedefi doğrultusunda, Geleceğin Şehri Isparta’mızı Daha Yaşanabilir bir il yapmak için çaba sarf ettik. Siz değerli hemşehrilerimizin destek ve güveniyle birçok önemli projeyi hayata geçirirken, 2024-2029 hizmet dönemimizde de birlikte el birliğiyle, sevgi, hoşgörü, dayanışma, çalışma azmi ve yüreğimizle hizmet edebilme inancımızla çalışmaya devam edeceğiz.

Bu süreçte bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan, desteklerini esirgemeyen Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, Genel Merkezimize, İl, Merkez İlçe, Gençlik Kolları, Kadın Kolları teşkilatlarımıza ve hemşehrilerime teşekkür ediyorum.” dedi.