Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti Isparta Belediye Başkan Adayı Nuri Uzaktaş

AK Parti Genel Başkanı

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin Isparta Belediye Başkan adayının Nuri Uzaktaş olduğunu açıkladı.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Karşıyaka Spor Salonu’nda düzenlenen törende konuşuyor. Erdoğan, aralarında Isparta’nın da yer aldığı 12 ilin belediye başkan adayını açıkladı.
Başbakan Erdoğan, Isparta adayının açıklanmasından önce yaptığı konuşmada ilimizde eğitim, sağlık, ulaşım ve enerji alanında bir çok hizmetler yapıldığını belirterek bu hizmetlerin aratarak devam edeceğini söyledi.
Başbakan Erdoğan, AK Parti’nin Isparta Belediye Başkan adayının Nuri Uzaktaş olduğunu açıkladı.
Başbakan Erdoğan, AK Parti’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayının Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım olduğunu açıkladı.
Başbakan Erdoğan, AK Parti’nin Burdur Belediye Başkan adayının Isparta Senirkent doğumlu Sebahattin Akkaya olduğunu açıkladı.
Başbakan Erdoğan, AK Parti’nin Karaman Belediye Başkan adayının Ertuğrul Çalışkan olduğunu açıkladı.
Başbakan Erdoğan, AK Parti’nin Kars Belediye Başkan adayının Nevzat Bozkuş olduğunu açıkladı.
Başbakan Erdoğan, AK Parti’nin Kilis Belediye Başkan adayının Hasan Kara olduğunu açıkladı.
Başbakan Erdoğan, AK Parti’nin Osmaniye Belediye Başkan adayının Mehmet Gürbüz olduğunu açıkladı.

Başbakan Erdoğan, AK Parti’nin Tunceli Belediye Başkan adayının Erkan Eroğlu olduğunu açıkladı.
Başbakan Erdoğan, AK Parti’nin Uşak Belediye Başkan adayının Nurullah Cahan olduğunu açıkladı.
Başbakan Erdoğan, AK Parti’nin Aydın Belediye Başkan adayının Mustafa Savaş olduğunu açıkladı.
Başbakan Erdoğan, AK Parti’nin Denizli Belediye Başkan adayının Osman Zolan olduğunu açıkladı.
Başbakan Erdoğan, AK Parti’nin Manisa Belediye Başkan adayının Hüseyin Tanrıverdi olduğunu açıkladı.

ERDOĞAN’IN KONUŞMASINDAN BÖLÜMLER
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP’nin Serbest Cumhuriyet Fırkası’nı kurulduktan 3 ay sonra kapattığını hatırlatarak, “Bunların demokrasi anlayışı budur, tahammül edemezler. Bunlar Türkiye’de parti kapatmakla meşhur olan bir zihniyettir. CHP bu. 1950 yılına kadar, 20 yıl boyunca Türkiye’den, milletten, İzmir’den demokrasiyi esirgediler” dedi.
Başbakan Erdoğan, Karşıyaka Spor Salonu’nda partisinin belediye başkanı aday tanıtım toplantısında yaptığı konuşmaya, “Bugün burada İzmir’le birlikte 12 ilimizin daha adayını açıklıyoruz. Aydın, Manisa, Denizli, Uşak, Kars, Tunceli, Burdur, Isparta, Kilis, Karaman, Osmaniye’ye selamlarımı ve sevgilerimi gönderiyorum. Bugün itibariyle 80 vilayetimizin adayını açıklamış olacağız. Geriye Antalya kalıyor. Cumartesi günü de Antalya’yı açıklayacağız” sözleriyle başladı.
“SÖZ DE KARAR DA MİLLETİNDİR DİYORUZ”
“İzmir yeniden yeter diyor” diyen Başbakan Erdoğan, “Ama bu defa biz buna bir şey daha ilave ediyoruz. Yeter, söz de karar da milletindir diyoruz. İzmir tarihteki o asıl makamına Ege ve Akdeniz’deki müstesna konumuna yeniden kavuşuyor. İzmir her yönüyle dünya şehridir, sanayi şehridir, ticaret şehridir. Yüzü batıya dönük bir şehirdir” diye konuştu.
“HİÇBİR İLİN YAŞAM TARZLARINA KARIŞMADIK”
Türkiye’de hiçbir vilayetin yaşam tarzına karışmadıklarını vurgulayan Başbakan Erdoğan sözlerini şöyle sürdürdü:
“İzmir’in yaşam tarzına da bugüne kadar karışmadık karışmayız. Buna karışanlara da göz yummayız. Yaşam tarzlarına karışmak tek parti zihniyetinin siyasetidir. yaşam tarzlarına karışmak korku siyaseti, tehdit siyaseti üretenlerin işidir. Biz özgürlüklerden yana olduk, özgürlüklerden yanayız. Başkalarının özgürlük alanına müdahale olmadıkça özgürlükleri en güçlü şekilde savunduk. Biz 76 tek millet diyerek sarıldık.”
Doğu batı ayrımı yapanlara, kuzey güney ayrımı yapanlara hiç bir zaman fırsat vermediklerini belirten Başbakan Erdoğan, 11 yıldır Türkiye’yi kardeşlik üzerine büyüttüklerini söyledi.