Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ahmet Başkanımızla Isparta’yı kazanacağız

İyi Parti Kurmaylarından net

İyi Parti Kurmaylarından net mesaj; Ahmet Başkanımızla Isparta’yı kazanacağız

Genişletilmiş İl Teşkilatı İstişare Toplantısına katılan İyi Parti’nin kurmayları, Belediye Başkan Adayları Ahmet Tural’la Isparta’nın iyi belediyecilikle buluşacağına inançlarının tam olduklarını ifade ettiler.İyi Parti’nin Genişletilmiş İl Teşkilatı İstişare Toplantısı Barida Otelde yapıldı. Toplantıya Genel Başkan Yardımcısı Afyonkarahisar Milletvekili Hakan Şeref Olgun, 3. Bölge Teşkilat Koordinatörü Bursa Milletvekili Hasan Toktaş, Antalya Milletvekili Aykut Kaya, Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Ayşen Kurt, 3. Bölge Teşkilat Koordinatörü Ceren Yılmaz, Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural ve İyi Parti teşkilatı katıldı.  Toplantıda İyi Parti kurmayları, Ahmet Tural başkanla Isparta’yı kazanacaklarını ifade ettiler.  

ISPARTA AHMET TURAL OLDUĞU İÇİN ÇOK ŞANSLI 

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Afyonkarahisar Milletvekili Hakan Şeref Olgun, Bölge milletvekili olarak Ahmet Tural Başkanı çok eskiden tanıdığını belirterek “Kendileri esnaf teşkilatının içinden geliyor. Isparta bu bakımdan çok şanslı. Kendisini anlayacak Ahmet Tural’dan başka yakın göreceği aday olacağını sanmıyorum.  Bende kendisiyle sürekli diyalogdayım. İnşallah 1 Nisanda Ahmet Başkanımızı Belediyede ziyaret edeceğim” dedi.

AHMET BAŞKANIMIZA GÜVENİYORUZ

GİK Üyesi Ayşen Kurt “Biz Ahmet Başkanımızı şimdiden belediye başkanı olarak görüyoruz. Teşkilatımıza güveniyoruz. Teşkilat arkasında olduktan sonra kimse onu yıkamaz. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun” derken; 3. Bölge Teşkilat Koordinatörü Ceren Yılmaz da “Ahmet Başkanımızla güzel bir etkinlik yaptık. Çok çalıştığını biliyorum. İnşallah Isparta 1 Nisanda İyi Belediyecilikle tanışacak” diye konuştu.   

ISPARTA’DA İYİ PARTİ SÜRPRİZ YAPACAK

İyi Parti Antalya Milletvekili Aykut Kaya da Başkan Adayı Tural’la Isparta’yı kazanacaklarını belirterek “Genel Merkezimizde de duyulmuş. Burada kimle konuşsak Isparta’da İyi Parti’nin belediyeyi alacağına herkesin inancı tam. Bu da beni oldukça mutlu ediyor. Allah’ın izniyle Isparta’yı iyi belediyecilikle buluşturacağız” dedi. 3. Bölge Teşkilat Koordinatörü Bursa Milletvekili Hasan Toktaş da “Biz Ankara’da şöyle duyuyoruz.  Isparta’da başta il belediyesi olmak üzere birçok ilçe belediyesini İyi Parti kazanacak diye duyuyoruz. Bunu hep birlikte başaracağınızı biliyoruz. Sayın Genel Başkanımızı çok üzdüler kumpas kurdular. Nasıl istifa ettireceklerini, bunda başarılı olacaklarını düşündüler. Kısa bir süre moralimiz bozuldu ama şu anda yurdun dörtbir yanında partimize katılımlar başlamıştır ve Sayın Genel Başkanımızın ifadesiyle en büyük sürprizi Isparta yapacaktır” diye konuştu.