Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

2024 Regaip Kandili mesajları: En güzel ve anlamlı kandil mesajları ile kutlayın

Üç ayların başlangıcı olarak

Üç ayların başlangıcı olarak kabul edilen Regaip kandili, Müslümanlar için bir bağışlanma gecesidir. Regaip kandili gününde dualar, ibadetler ve hayırlarda bulunmak önemli bir gelenektir, bu gecede sevdiklerimize kandil mesajları göndererek onları mutlu edebilir ve bu anlamlı günü paylaşabilirsiniz.

KANDİL MESAJLARI

“Regaip Kandili’nin mübarek atmosferinde, dualarımızın kabul olması dileğiyle. Allah’a olan yakınlığınızın arttığı bir gece geçirmeniz dileğiyle.”

“Rahmet ve mağfiret kapılarının ardına kadar açıldığı bu mübarek gecede, sevdiklerinizle birlikte huzur dolu anlar geçirmeniz dileğiyle. Regaip Kandiliniz mübarek olsun.”

“Duaların geri çevrilmeyeceği, kalplerin birleşeceği bir Regaip Kandili geçirmeniz dileğiyle. Allah’a olan sevginiz her daim artsın.”

“Regaip Kandili, manevi bir yolculuğa çıktığımız, günahlarımızdan arındığımız bir fırsattır. Bu mübarek gecede dualarınızın kabul olması dileğiyle.”

“Regaip Kandili’nin bereketiyle dolu, sevgi ve huzur içinde bir gece geçirmeniz dileğiyle. Dualarınızın Allah katında kabul olmasını temenni ederim.”

“Regaip Kandili, geçmişin muhasebesini yapma ve geleceğe umutla bakma fırsatıdır. Bu özel gecede dualarınızın gerçekleşmesi dileğiyle.”

“Regaip Kandili’nin güzelliklerini sevdiklerinizle paylaşmanız dileğiyle. Dualarınızın, gönlünüzden geçen dileklerinizle buluşması dileğiyle.”

“Regaip Kandili’nin rahmetiyle, bereketiyle dolup taşan bir gece geçirmeniz dileğiyle. Allah’a olan bağlılığınız her geçen gün artarak devam etsin.”

“Bu mübarek gecede, dualarınızın yüce katlara ulaşması ve hayırlarla dolu olması dileğiyle. Regaip Kandiliniz mübarek olsun.”

“Regaip Kandili, kalplerin temizlendiği, duaların kabul olduğu bir gecedir. Bu özel gecede sevdiklerinizle birlikte huzur içinde olmanız dileğiyle.”

“Regaip Kandiliniz mübarek olsun. Bu gece hayırlı dualar, iyilikler ve güzelliklerle dolsun.”

“Regaip Kandili, İslam aleminin rahmet, bereket ve mağfiret ayı olan üç ayların başlangıcı. Bu mübarek gecede dualarınızın kabul olmasını dilerim.”

“Regaip Kandili, gönüllerin huzura kavuştuğu, duaların kabul edildiği gecedir. Bu gecede dualarınızın kabul olması dileğiyle.”

“Regaip Kandili, kalplerin sevgiyle dolduğu, duaların kabul olduğu gecedir. Bu gecede dualarınızın kabul olmasını dilerim.”

“Regaip Kandili, rahmet ve mağfiret kapılarının sonuna kadar açıldığı gecedir. Bu gecede dualarınızın kabul olmasını dilerim.”