125. cadde de tamam

ABONE OL
Ekim 12, 2013 17:00
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Isparta Belediyesi tarafından başlatılan kalıcı asfalt kaplama hamlesine bir cadde daha eklendi. Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın söz verdiği gibi caddeyi bayramdan önce bitirmeyi başardı.Yaklaşık 2. Km uzunluğunda olan ve dört mahallenin ortaklaşa kullandığı cadde 15 gün gibi kısa bir sürede tamamlanarak hizmete açıldı. Belediye Başkanı Günaydın’da son rütuşların yapıldığı caddedeki çalışmaları yakından takip etti. Belediye Başkanı’ın incelemesine Halife Sultan Mahallesi Muhtarı Musa Öztaş’da eşlik etti.

Günaydın, “herkesin 15 günde bitirilemeyeceğine inandığı bu uzun menzilli caddemizin bugün son noktasına geldik. Bugün itibari ile yolumuz kalıcı asfalt kaplamasına kavuşmuş oldu. Yani önceden vermiş olduğumuz sözümüzü tutmuş olduk. Bu yolumuz Etnoğrafya Müzemizden başlayarak Ayazmana Mahallesine kadar uzanan bir caddemizdir. Personelimiz, bu yolun bitirilmesi için gecelerini gündüzlerine hatta hafta sonu tatillerini de çalışmalara ekleyerek hizmetlerine devam etmiştir. Bugün bildiğiniz gibi cumartesi. Ama fen işleri müdürlüğümüz bu hafta sonu tatilinde de çalışmalarına devam ederek yolu zamanında bitirmeyi başarmışlardır. Bu çalışmalarından dolayı personelime teşekkür ederken, alt yapısı ile tamamlanmış olan bu yolun halkımıza hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.

Mahalle Muhtarı Musa Öztaş’da çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın’a teşekkür etti.

Mahalle Sakinlerinden İbrahim Küçükçakır’da bundan önce belediyede başkanlık yapanların hep secim asfaltı döktüklerini bu dökülen asfaltında bir sene sonra ömrünü tamamladığını dile getirerek, “belediye Başkanımız bir yolda hizmet ederken, seçim yatırımı yapmadan hiçbir mahalle ayırt etmeden hizmetlerini sürdürmektedir. Her cadde tüm altyapısı ile birlikte tamamlanarak asfalt kaplama çalışmalarını yapmaktadır. Bu yüzden kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0