125. cadde Bayrama hazır

ABONE OL
Ekim 8, 2013 15:51
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Isparta Belediyesinin başlatmış olduğu sorunsuz altyapı ve kalıcı asfalt hamlesi hızla devam ediyor. Her geçen gün bir cadde de hizmet veren belediye bayram öncesi dört mahallenin ortaklaşa kullandığı yaklaşık 2 km uzunluğundaki 125 İsmail Efendi caddesini de kalıcı asfalta kavuşturmak için gece gündüz çalışıyor.

Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın’da yapılan alt yapı ve kalıcı asfalt kaplama çalışmalarını yakından izliyor. Günaydın yoğun mesaisi arasında bu caddedeki çalışmaları da ihmal etmeyerek gece geç saatte olsa takip ediyor. Günaydın’ın yaptığı bu incelemeye başkan yardımcıları ve ilgili daire müdürleri de eşlik ediyor. Ayrıca dört mahalle muhtarı da yapılan çalışmayı yakından takip edenler arasında.

Günaydın inceleme esnasında basın mensuplarına da yoldaki çalışmalar hakkında kısa bir bilgi verdi. Günaydın açıklama yapmadan önce, mahalle sakinlerinden Ömer Faruk Akıncı ve Yaşar Kartal, yapılan hizmetlerden dolayı Günaydın’a teşekkür etti. Emre Mahallesi Muhtarı Ayhan Talay ve Sülübey Muhtarı İbrahim Gürbüz’de hizmetten dolayı Belediye Başkanı Günaydın’a teşekkür etti.

Günaydın yaptığı kısa açıklamasında, “söz verdiğimiz gibi bu caddemizi Kurban Bayramından önce bitireceğiz. Bu vesile ile teknik ekibimiz ile birlikte çalışmaları yerinde görmek için buradayız. Gördüğünüz gibi 2 km uzunluğundaki bir caddemizi yine söz verdiğimiz gibi 15 gün içerisinde hemde alt yapı çalışmalarını da tamamlayarak bitiriyoruz.

Yaptığımız bu çalışmaları mahalle muhtarlarımızda yakından takip ediyor. Mevsim kışa doğru yaklaştı ancak meteorolojiden aldığımız bilgiler neticesinde Ocak ayına kadar çalışmalarımız devam edecek. Bayram sonrası da hemen diğer bir caddemize geçerek bu hamlemizi sürdüreceğiz. Hedefimiz alt yapı ve üst yapısı ile sorunsuz bir il haline getirmek için tüm engellere rağmen çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Şehrimiz Türkiye’mize örnek teşkil eder haline geldi. Bakınız biz bu çalışmalarımızı yaparken tamamen öz sermaye ve kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Özel şirketlere peşkeş çekerek belediyemizin parasını da har vurup harman savurmadık. Bu yüzden de bu çalışmalarda özveri gösteren personelime de teşekkür ediyorum” dedi.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

Alış
Satış
a
a
0,0