ZİYARETÇİ DEFTERİ

MESAJ BIRAK

ZİYARETÇİ MESAJLARI

Hiç yorum yapılmamış.

HABERLER

 • 01
  Isparta’da gül sezonu sona erdi
  Dünya Gülyağı ihtiyacının yüzde 65’inin üretildiği Isparta’da gül hasadın da bereketli bir sezon geçirildi. Yaklaşık 13 bin ton gül çiçeğinin işlendiği kentte 2 ton gül yağı 20 tonda katı gül yağı olan Gül konkreti elde edildi. TRT Haber Isparta’da ki üretimi canlı yayınla ekranlara getirdi. Dünya Gülyağı ihtiyacının yüzde 65’inin üretildiği Isparta’da gül hasadın da […]
 • 02
  Tekstil Mühendisliği Geleceğin Mesleği
  Tekstil Mühendisliği Bölümü Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisinin 2019 yılında yayımladığı “Üniversite Bölümlerinin İstidam Oranları ve İş Bulma Süresi” verilerine göre mezun olduktan sonra en hızlı iş bulan bölüm olarak birinci sırada.
 • 03
  Isparta’dan kısa kısa
  Iyaşpark AVM, ziyaretçilerine 10.00 – 22.00 saatleri arasında hizmet verecek. Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, normalleşme süreci kapsamında AVM’ye giriş ve çıkış saatlerini değiştirdi. Buna göre Iyaşpark, ziyaretçilerine 10.00 ila 22.00 saatleri arasında hizmet verecek. Belediye, hayvan pazarını kurbanlık satışlarına hazır hale getirildi Isparta Belediyesine bağlı Yazısöğüt köyünde bulunan Canlı Hayvan Pazarı, kurbanlıkların satışına hazır […]
 • 04
  O sürücünün ehliyetsiz ve alkollü olduğu ortaya çıktı
  Isparta’da alkollü ve ehliyetsiz sürücünün kullandığı otomobil, benzin istasyonuna daldı. Kazada benzin istasyonunda görevli bir kişi yaralandı.  
 • 05
  Kaybolan sürüyü Jandarma buldu
  Isparta´da yaşayan 54 yaşındaki Nihat Kılınç bir anlık daldığı uyku ile bir yıldır yetiştirdiği ve tüm varlığı olan 93 küçükbaş hayvanını kaybetti. kendi çabaları ile bulamadığı hayvanlarını JASAT timleri bularak aileye teslim etti.