İslam, inançtır, Yaradan’a duyulan aşktır, hayranlıktır. Moda değildir!

Okunuyor | İslam, inançtır, Yaradan’a duyulan aşktır, hayranlıktır. Moda değildir!

Yazıyı iyi okuyun ki, yanlış yargılamayın, lütfen.!!!

Baş örtüsü takan canlarıma asla sözüm yok, ne mutlu onlara.

Fakat diğer yandan, günümüz moda sapkınlığı da bir gercek ve baş örtüsü gibi bir güzelliği, bu çirkef moda sapıklarının başına yakıştıramıyorum.

Baş örtüsü benim inancımın bir parçasıdır. O, moda sapkınlığına, RANT’a ve gösterişe kullanılacak bir bez parçası değildir.

Gecen gün köşe yazım da önce iğneyi kendime batırdım, fakat çuvaldızı da şu yukarıda resim de ki, kadına benzeyen müsvettelere, batırmadan yani fikrimi beyan etmeden, rahat olmayacağım.
Bugün, uzun zamandır yapmadığım, kendime tabu haline getirdiğim, eleştirme me sözümü bozacağım.
Bir defaya mahsus!

Son zamanlarda çok görüyorum bu tipleri.
(Kimsenin baş örtüsüne lafım yok asla), fakat bu TARZ yapıp da, diğer bacılarımın baş örtüsüne sırf bunların yüzünden leke sürmeye çalışıyorlar, işte buna gıcık oluyorum.

Kaşları dövmeliyorlar, çiziyorlar, dudaklara dolgu maddesi doldurtuyorlar, kirpikleri ektiriyorlar, ortaya böyle bir şişme bebek çıkıyor.
Tiksiniyorum bu tarz kadınlardan.

Normal de kimseyi eleştirmek bana göre değil fakat bize, yani saçı açık bayanlara cehennemlik gözüyle bakanlara sözüm şu ki;
Külli irade verir kararı, sizin cüz-i iradeniz değil.

Almanya’da bunlardan çok var.
Pollmann, Hamborn, diye bir cadde var, sabahtan aksama kadar otur seyret..

“Peygamber efendimizin hadisi var bunlar icin. GİYİNMİŞ ÇIPLAK KADINLAR: CENNET ONLARA UZAK
“Ateş (cehennem) ehlinden iki sınıf vardır, henüz onları görmedim. (Birinci sınıf) Yanlarında sığır kuyruğu gibi bir şeyler taşıyıp onlarla insanlara vuran kimseler… (İkincisi) Giyinmiş çıplak kadınlar ki, bunlar Allah’a taatten (itaatten) dışarı çıkmışlardır. Bunlar (hem kendileri baştan çıkmıştır), hem de başkalarını baştan çıkartırlar. Başları deve hörgücü gibidir. Bu gibi kadınlar, Cennet’e girmek şöyle dursun, onun kokusunu bile alamazlar. Halbuki Cennet’in kokusu şu şu kadar uzak mesafeden hissedilir.” (Hadîsin ravisi Ebu Hureyre hazretleridir.)”

Allah hepimize hidayet etsin.

Nurhayat Volkan. (Almanya)

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın