Demek ki müdürsüz daha iyi oluyormuş!

Yazarlar - Temmuz 30, 2015 7:40 pm A A

Demek ki bazı kurumlar, müdürleri kifayetsiz olduğu için, müdürsüz daha iyi çalışıyormuş.

Baksanıza Kültür ve Turizm Müdürlüğü aylardır boş ama Isparta’ya gelen turist sayısı artmış, Barla’da önemli projeler hayata geçiyor, Eğirdir’de Otel ve pansiyonlar dolu v.s.,

Daha da önemlisi 10 yıldır bekleyen, Yalvaç Antik Kentte yapılacak kazılar için gelen para bulundu ve kazıda harcanıyor.

Kültür Turizmde yaklaşık bir yıldır müdür yok ama işler daha iyi.

Allah aşkına bir müdür 650 bin lirayı “kazı için millet para diye kıvranırken” nasıl unutur veya Isparta için kullanmaz.

Bilmem anlatabildim mi?

Abdullah Kılıç müdürüm bir ara sohbet etsek.

Yazarlar - 7:40 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

 • AYHAN ÇETİN Temmuz 31, 2015 12:42 am

  Şakir Bey Merhaba
  öyle zannediyorum bazen ormana odaklanıyor fakat önümüzdeki ağaçları göremiyoruz. Derdimi kısaca özetleyeyim: Bedre Koyu plajını bilirsiniz. Daha çok ailelerin tercih ettiği bir mekan. Ne var ki iki yıldır çok bakımsız, perişan ve pislik içinde. Ara ara Isparta’nın yerel yazar-çizerlerine bir göz atıyorum neler yazmışlar diye, eh yine de önemli şeyler: Siyaset, ekonomi, benim partim seninkini döver; ben daha iyisini bilirim vs. Bütün sayın yazarlar kendi zaviyelerinden haklılar da ne olacak Bedre Koyu’nun hali. İnanın Şakir kardeşim, hafta içleri yaklaşık 250-300 kişinin, hafta sonları ise 1000-1500 kişinin göle girmek, piknik yapmak vs. için gittiği mekanda tuvalet yok, tuvalet denilen yerlerin halini ne ben söyleyeyim ne sen sor. En iyisi (!) gidip görmen. Sadece tuvaletler değil, etraf çer-çöpten, pislikten geçilmiyor. Uzun lafın kısası iki yıldır mübarek Ramazan ayı yaz tatilini tam ortadan bölünce, o mekandan daha önce kazanç elde edenler (örneğin Köylere Hizmet Götürme Birliği) nedense iki yıldır ilgisiz. Ama hiçbir sorumlu kamu yöneticisi yok mu durumu fark edebilen inanın anlayamıyorum. Umarım mu mevzuya bir el atarsınız. Şimdiden şükranlarımı arz ederim. Not: Bahsettiğim mekanı en son 6-7 gün önce görmüştüm. Islah edildiyse ne âlâ, emeği geçenlere teşekkür edilir.

 • AYHAN ÇETİN Temmuz 31, 2015 11:40 pm

  Merhaba, Ben A. Çetin.
  “E-Posta hesabınız yayımlanmayacak” ibaresine rağmen E-posta adresimi yayımlamışsınız. Dikkatinize. Hoş çok da önemli değil ama çok kıymetli editoryal ekip kendisiyle çelişiyor. Selamlar.

 • eğitim kurumları da müdürsüz Ağustos 5, 2015 3:00 pm

  Gülkent ve sanayi meslek liselerinin müdürü yokmuş. ilgileniver şakir bey. hani tacettin beye çok yardımcı oluyordunuz, bu milli eğitim yöneticilerine şimdi neden yardımcı olmuyorsunuz.

 • eğitim kurumları da müdürsüz Ağustos 5, 2015 3:05 pm

  Arkasında vekil kim ise ona göre mi yardımcı oluyorsunuz?

SON TWEETLER