16° Açık

Vali Seymenoğlu Okullarda Denetim Gerçekleştirdi

Isparta - Eylül 25, 2020 10:29 pm A A

Okulların anasınıfı ve 1. Sınıf öğrencilerine kapılarını açmasının ardından yüz yüze uyum eğitimleri 21-25 Eylül haftasında bir gün olarak devam ediyor. Okullar açılmadan önce Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu önerileri ve Milli Eğitim Bakanlığı yüz yüze eğitim kurallarında belirtilen esaslara göre araç gereç, sosyal mesafe ve temizlik şartlarına uygun hale getirildi.

Yüz yüze uyum eğitimlerinin başlamasının ardından Vali Seymenoğlu da hem minik öğrencilerin sevincine ortak oluyor hem de okullardaki kontrollü sosyal hayat ve uyum eğitimi konularında denetimlerde bulunuyor.

Vali Ömer Seymenoğlu geçtiğimiz günlerde Eğirdir ilçesi Atatürk İlkokulu’nda habersiz bir denetim gerçekleştirdi. Okulda araç gereç, temizlik ve sosyal mesafe kuralları konularında denetimlerde bulunan Vali Seymenoğlu okul idarecilerine öğrenci ve öğretmen sağlığı için belirlenen tüm kurallara harfiyen uyulması talimatı verdi.

Vali Seymenoğlu Okullarda Denetim Gerçekleştirdi

Hafta başından itibaren okul denetimleri gerçekleştiren Vali Seymenoğlu bugün Çünür mahallesinde bulunan TOKİ İlkokulu ve Modernevler mahallesinde bulunan Selçuklu Anaokulu’nda uyum eğitimleri için alınan önlemleri denetledi. Denetimlerde öğrencilerle de bir araya gelen Vali Seymenoğlu minik öğrencilerle sohbet etti, maske, mesafe ve temizlik kuralları konusunda öğrencilere hatırlatmalarda bulundu.

Isparta - 10:29 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON TWEETLER