Vali Günaydın’dan asfalt sözü

Isparta - Temmuz 25, 2018 6:02 am A A

Isparta Merkeze bağlı mahalle ve köy muhtarlarının katılımı ile her ay düzenli olarak yapılan muhtarlar toplantısının Temmuz ayı toplantısı Vali Şehmus Günaydın’ın başkanlığında gerçekleştirildi.

Bu makamlarda var olma nedenlerinin görev yaptıkları bölgelerdeki insanlara hizmet etmek olduğunu belirten Vali Şehmus Günaydın Isparta’da görev yaptığı süre içinde köylerin çok büyük bir kısmını ziyaret ettiğini belirterek, köylerde kendisine iletilen taleplerin yüzde 96’sının çözüme kavuştuğunu kaydetti.

Vali Günaydın 2018 yılı sonuna kadar vatandaşlara verdikleri sıcak asfalt sözünü de yerine getirmek üzere olduklarını belirterek 2023 yılına kadar,  iki bin kilometre köy yolunu da sıcak asfalta kavuşturacaklarını söyledi.

Kilit parke taşı konusunda köylerde önemli çalışmaların yapıldığını kaydeden Vali Günaydın, içme suyu pompa enerjilerinin güneş panelleri ile sağlaması konusunda çalışmaların 116 köyden, 104’ünde bittiğini kaydederek, aynı sistemi sulama pompalarında da kullanmak için arayışların devam ettiğini kaydetti.

Vali Şehmus Günaydın’ın üzerinde durduğu önemli konulardan biri de ihtiyaç sahibi vatandaşların tespit edilip ilgili birimlere iletilmesi oldu.

Isparta - 6:02 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON TWEETLER