Vali Günaydın’dan 23 Nisan mesajı

Isparta - Nisan 23, 2018 9:45 am A A

Isparta Valisi Şehmus Günaydın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.Vali Günaydın, yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

Türkiye Büyük Millet Meclisinin açıldığı 23 Nisan tarihinin, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK tarafından, geleceğimizin teminatı çocuklarımıza bayram olarak armağan edilişinin 98. Yılını kutlamanın gururunu ve coşkusunu yaşıyoruz.

Ülkemiz, çocuklarına bayram armağan eden bir ülke olarak, dünyada müstesna bir yer edinmiştir. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, coşkumuzu, sevincimizi dünya çocuklarıyla paylaştığımız dostluk ve kardeşlik mesajlarını çocuklar aracılığıyla bir kez daha yinelediğimiz özel bir bayramdır. Bu bayram çocuklarımız için bir şenlik, milletimiz için gurur günüdür.

Milli birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirerek, devletimize ve milletimize karşı her türlü tehdit ve saldırıya karşı mücadelemizi sürdürmekten asla geri durmayacağız. Bu görev, hem aziz şehit ve gazilerimize, hem de çocuklarımıza olan borcumuz ve sorumluluğumuzdur.

Yarınlarımızın mimarları olacak çocuklarımızın milli ve manevi değerlerimize bağlı olarak, her alanda kendilerini geliştirmeleri için devletimiz her türlü imkânı sağlamaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, geçmişten günümüze vatanımız uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerimizi, ebediyete intikal eden kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve saygıyla yâd ediyor, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın tüm çocuklarımıza huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.

Isparta - 9:45 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON TWEETLER