Suriyeli çocuğu bu yüzden yere vurmuş

İzmir’de Suriyeli çocuğu havaya kaldırıp acımasızca yere vuran şahıs, çocukların kendisiyle alay ettiği için böyle bir şey yaptığını söyledi
Türkiye - Mart 12, 2016 7:46 am A A

İzmir’de seyyar satıcılık yapan bir şahıs, yakaladığı Suriyeli çocuğu havaya kaldırıp acımasızca yere vurdu. O anlar ise bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntüler sosyal medyada da büyük yankı buldu. Gözaltına alınan Musa S., birkaç gündür küçük çocuk ve diğer arkadaşlarının aracının yanına gelerek alay ettiğini, itip kaktığını iddia etti.

Öte yandan İzmir Valisi Mustafa Toprak da Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı: ”Basın görüntüleri çıkan ve hiçbir şekilde kabul edilemez çocuğa yönelik şiddetin faili emniyet tarafından tespit edilerek gözaltına alındı. Ayrıca Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ de şiddete uğrayan çocuğun bulunması ve aileye sosyal ve ekonomik destek için talimatlandırıldı. Çocuğa şiddet görüntülerini ileten ayrıca olay yerinde vicdani ve toplumsal tepki gösteren duyarlı vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.”  

Türkiye - 7:46 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON TWEETLER