Tüm vatandaşları 30 Ağustos Zafer Konserine davet etti

Isparta - Ağustos 21, 2017 8:08 pm A A

Isparta Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramını çeşitli etkinliklerle kutlayacak. Kutlamalar çerçevesinde Kaymakkapı Meydanında saat 20.30’da Türk Sanat Müziği Sanatçıları Emel Sayın ve Ahmet Özhan Konseri yer alacak. Isparta Belediye Başkanı Yüksek Mimar Yusuf Ziya Günaydın, ücretsiz olarak düzenlenecek olan 30 Ağustos Zafer Konserine tüm gençliği ve Isparta halkını davet etti.

30 Ağustos Zafer Bayramını bu yılda Türk Milletinin şanına, özüne uygun olarak kutlamak istediklerini söyleyen Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, kutlamalar çerçevesinde konser düzenleneceğini ve bu konserde iki büyük sanatçının yer alacağını söyledi. Türk Milletinin, evrensel olarak dünyaya bedel Türk Sanat Müziğinin olduğunu ve sanatçılarının bulunduğunu dile getiren Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, “Türk Sanat Müziğimizin büyük üstatları var. 30 Ağustos’taki büyük zaferimize uygun olarak Türk Sanat Müziğinin önemli isimlerinden Emel Sayın ve yine repertuvar zenginliğine sahip Ahmet Özhan Kaymakkapı Meydanında halkımıza bir konser verecek. Bu konsere gençliğimizi de özellikle davet ediyorum. Gençliğimize bu müziğimizi ne kadar iyi anlatırsak geleceğimizde o derecede daha güçlü olacaktır.

Kutlamalara ve konserimize gençliğimizin gelmesini, dinlemesini arzuluyorum. Kendi kültürümüz olan Türk Sanat Müziğimizi anlamalarını diliyorum. Kaymakkapı Meydanımıza tüm gençliğimizi de bekliyorum. Türk Milletimizin kimlik, özlük ve benliğini hem zafer hem düzenlenecek olan konserle hissetmek istiyoruz. Tüm gençliğimizi ve halkımızı 30 Ağustos Zafer Konserine davet ediyorum” dedi.

Isparta - 8:08 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON TWEETLER