Eski Galaxy telefon sahiplerine müjde!

Her yıl yeni akıllı telefonlar çıkıyor. Tüketiciler daha yeni akıllı telefonunun taksitini bitirmeden bu telefonun yeni bir modeli çıkıyor. Apple bu duruma geçtiğimiz yıl tanıttığı iPhone Yükseltme Programı’yla bir çözüm üretmeye çalışmıştı. Buna göre bu programa katılan tüketiciler, Apple ile 2 yıllık bir sözleşme imzalıyorlar ve her ay en az 32 dolar ödeyerek yeni bir iPhone sahibi olabiliyorlardı. 12 ay sonunda ise Apple, eski iPhone modelini alarak kullanıcısına yeni tanıtılan iPhone modelini veriyor. Kullanıcı ise kalan taksitleri 32 dolar şeklinde ödemeye devam ediyordu.

Bugün gelen haberlere göre bu yükseltme programına Samsung da sıcak bakıyor. Koreli ET News’in haberine göre Samsung, Mart ayında yükseltme programını tanıtacak. Aynı şekilde yeni Galaxy S7 modeli de Mart ayında satışa sunulacak.

Samsung, Apple’ın yükseltme programına benzer şekilde eski Galaxy modellerini kontratlı şekilde alacak ve yenisini verecek.

Öte yandan bu yükseltme programının ilk etapta Samsung’un evi Güney Kore’de başlayacağı iddia ediliyor. İlerleyen zamanlarda ise ABD ve Avrupa ülkelerinde de bu yükseltme programı uygulanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Eski Galaxy telefon sahiplerine müjde! için yorumda bulun

    Eski Galaxy telefon sahiplerine müjde! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Eski Galaxy telefon sahiplerine müjde! için ilk yorumu yapabilirsin.