Şevket Karahan güven tazeledi

Isparta - Ocak 15, 2018 6:09 pm A A

Isparta Gazeteciler Cemiyeti’nin dün saat 14: 00’de Öğretmenevi’nde gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul’unda, mevcut başkan Şevket Karahan 3. kez güven tazeledi. Tek liste ile gidilen seçimde üyelerin tam güvenini alan Karahan, cemiyetin en uzun süre başkanlık yapan ismi olarak basın tarihine geçti.

Isparta Gazeteciler Cemiyeti’nin Olağan Genel Kurul’u dün gerçekleştirildi. İlk olarak Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunduğu genel kurulda, divan başkanlığına Tarkan Çetin, üyeliklere de Tuna Ünal ve Tayfun Yılmaz getirildi.

2014 yılında 2. kez başkanlığa seçilen mevcut Başkan Şevket Karahan, tekrar göreve layık görüldü. Ardı ardına 3. kez başkanlık koltuğuna oturan Karahan, desteklerinden ötürü tüm medya çalışanlarına teşekkür etti. 2012 yılında ilk kez IGC Başkanlığına seçilen ve o tarihten bu yana görevini sürdüren Şevket Karahan, üyelerin desteğiyle 3. defa başkanlığa getirildi.

Seçim sonucu teşekkür konuşması yapan Başkan Karahan: ‘2012 yılında devraldığımız bu bayrağı sizlerin desteğiyle zirveye taşıdık. Isparta Gazeteciler Cemiyeti olarak, Türkiye’nin en önemli noktalarına geldik. El birliğiyle daha da ileriye gideceğiz. Yeni dönemimizde önemli çalışmalara hep birlikte imza atacağız’ dedi.

İŞTE KARAHAN’IN YÖNETİMİ

BAŞKAN
Şevket Karahan

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ
Emre Altuğ
Hüseyin Aybatılı
Mustafa Baş
Selçuk Öcal
Abdullah Sinan
Onur Bedir

Isparta - 6:09 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON TWEETLER