PTT AŞ. 179. Yılını Kutluyor

Isparta - Ekim 24, 2019 5:49 am A A

Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından biri olan PTT AŞ, bu yıl 179. yaşını kutluyor. İki asra yaklaşan tecrübesi ile vatandaşlara hizmet veren PTT AŞ, bir dünya markası olma vizyonu doğrultusunda çalışmalarına devam ediyor.

PTT Teşkilatının kuruluşunun 179. Yıl dünümü nedeniyle Vali Ömer Seymenoğlu, PTT Isparta Başmüdürlüğü personelini kabul etti. PTT teşkilatının kuruluşunun 179. Yılını kutlayan Vali Seymenoğlu, kurumun Osmanlı’dan günümüze gelen sayılı kurumlardan biri olduğunu belirterek, bu geçmiş sizleri ve kurumunuzu güçlü kılıyor dedi.

Vali Seymenoğlu, “İl Valisi olarak geçmişten bugüne ulaşan kurumları çok önemsiyorum tarihimizle geçmişimizle, atamızla bir bağ kuruyor, köprü vazifesi görüyor. PTT’nin günümüz teknolojik gelişmelerinden de faydalanarak önümüzdeki yüzyıllarda da ulaşacağına inanıyorum.” dedi.

Isparta’da 56 merkeze hizmet verdiklerini belirten PTT Başmüdürü Baki Yılmaz ise 2023 yılı hedeflerine ulaşmak için çalışmaya devam ettiklerini belirterek gösterdiği yakın ilgiden dolayı Vali Seymenoğlu’na teşekkür etti.

Isparta - 5:49 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON TWEETLER