Ne gerekiyorsa yapılacak

Isparta - Ağustos 11, 2017 11:20 pm A A

Isparta’da geçen hafta etkili olan dolu ve yağmur Büyük Hacılar ve Küçük Hacılar Köyü’nde geniş çaplı zarara yol açmıştı.

İl Özel İdaresi ekipleri yağışın ilk dakikasından itibaren çalışmalarını tüm aralıksız sürdürdü. Bugün ise Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, o köyleri ziyaret ederek vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti. Beraberinde İl Genel Meclis Başkanı Ali Bolat ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mahmut Zadeoğlu ile köydeki hasar tespit çalışmalarını inceledi. Zarar gören bölgeleri gezen Milletvekili Bilgiç, ne gerekiyorsa yapılacağını belirtti.

İL ÖZEL İDARESİ TEMİZLİK ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Öte yandan İl Özel İdaresi ekipleri Büyük Hacılar ve Küçük Hacılar köylerinde sağanak ve dolu nedeniyle su basan ev ve bahçelerdeki temizlik çalışmalarına bugün de devam etti. Ana ve ara yollarda selin açtığı hasarı yeniden yapımına başlayan ekipler hummalı bir çalışma göstererek en kısa sürede köyleri temizlemek için çaba sarf ediyor.

KÖY ÇOCUKLARINDAN BİLGİÇ’E SEVGİ SELİ

Vatandaşlarla buluşan milletvekili Bilgiç’e köyün çocukları büyük sevgi gösterisinde bulundu. Köye geldiğinde kalabalık bir çocuk grubu ile karşılaşan milletvekili Bilgiç onlarla uzun süre sohbet etti. Milletvekili Bilgiç daha sonra kahvehanelerde vatandaşlarla buluştu. Sel nedeniyle hasar oluşan bölgelerin en kısa sürede onarılacağını anlatan Bilgiç, vatandaşların sorunlarını ve sıkıntılarını dinledi. Bilgiç’in köy ziyaretinde çocukların yanından hiç ayrılmadı. Köy çocuklarıyla da ayrı ilgilenen Bilgiç, büyük bir sevgi seli ile karşılaştı.

Isparta - 11:20 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON TWEETLER