Mustafa Seyfi bebek için seferber oldular

Isparta - Ekim 20, 2017 1:49 pm A A

Hücre yetersizliği hastası 4 buçuk aylık Mustafa Seyfi Gökdoğan için Vali Şehmus Günaydın ve Isparta medyası tarafından başlatılan kök hücre bağışı kampanyasına, Isparta Aşçılar ve Pastacılar Derneği yönetimi de destek verdi. Kampanya kapsamında SDÜ Doğu Kampüsü’nde kurulan bağış çadırına giden aşçılar, Mustafa Seyfi bebek ve kök hücre bağışı bekleyen hastalar için kan verdi.

Şehrin, sosyal konulara en duyarlı Sivil Toplum Kuruluşlarından olan Isparta Aşçılar ve Pastacılar Derneği, yine farkındalık yaratacak bir etkinliğe imza attı. Vali Şehmus Günaydın tarafından başlatılan, Isparta medyası tarafından da desteklenen Mustafa Seyfi bebek için kan bağışına ISAPDER yönetimi ve üyeleri de tam destek verdi. Önceki gün Süleyman Demirel Üniversitesi Doğu Kampüs’ün de kurulan Kan Bağış Çadırına giden ISAPDER Başkanı Alim Çimenkaya ve yönetimi, Mustafa Seyfi bebek ve tüm nakil bekleyen hastalar için kan örneği verdiler.

Bu örnek davranışları hakkında bilgi veren Başkan Çimenkaya: ‘Isparta Aşçılar ve Pastacılar Derneği olarak Kan Bağışı yaparak, Mustafa Seyfi bebek için ve tüm kök hücre bekleyen hastalarımız adına kan numunemizi verdik. Bizim ufkumuzu açan ve örnek çalışma içerisinde yer almamızı sağlayan Sayın Valimiz Şehmus Günaydın’a ve şehir medyasına teşekkür ederiz. Valimizin ve gazetecilerimizin sayesinde bizler daha da bilinçlendik. İnşallah aranan kök hücre bulunarak, bebeğin sağlığına kavuşmasını temenni eder. Duyarlılık gösteren tüm meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.’

Isparta - 1:49 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON TWEETLER