Muhtarlarımız hizmet için canla başla çalışıyorlar

Isparta - Ekim 20, 2017 9:29 am A A

19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Meclis Başkanı Osman Şahlan ve yönetim kurulu üyeleri Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Gönül ve üyelerini ziyaret etti. ITSO Başkanı Başdeğirmen, muhtarların yönetimdeki önemine değindi. Muhtarların, mahalle ve köylerdeki hizmetlerin getirilmesi noktasında gerek Valilik, gerek belediye gerekse diğer kurumlarla diyalogları sayesinde çok büyük emekleri olduğunu belirten Başdeğirmen, “Muhtarlarımız mahalleleri köyleri için fedakarca çalışan insanlar. Eğer ilimiz yaşanabilir iller seviyesinde ise bunda muhtarlarımızın da büyük katkısı var.

Çünkü muhtarlarımız yaşadığı yerin, kaldırımından asfaltına altyapısına kadar her türlü sorundan haberdar. Çözüm için de gerekli girişimlerde bulunuyorlar. Valiliğimiz belediyemiz özel idaremiz ve diğer kurumlarla olan diyaloglar ve sorunların iletilmesi noktasında muhtarlarımız bir köprü görevi görüyor. Hizmet için canla başla çalışıyorlar. Kendilerine teşekkür ediyor 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutluyoruz.”dedi.

Muhtarlar Derneği Başkanı Gönül de Başkan Başdeğirmen ve ekibine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Muhtarlar günümüz ilk defa 3 yıl önce kutlanmaya başladı. İki yıldır resmi olarak kutlama yapılıyor. Bizleri ilk kutlayan ve her zaman önemseyen Sayın Şükrü Başdeğirmen ve ekibine teşekkür ediyorum. Muhtarlar olarak gittiğimizde bizlere gerek şahıs gerekse Ticaret ve Sanayi Odası olarak elinden gelen desteği veriyorlar kendilerine hem ziyaretlerinden hem de desteklerinden dolayı tekrar teşekkür etmek istiyorum. “dedi.

Isparta - 9:29 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON TWEETLER