Manuş Baba ve Edis ile SDÜ “Çaylaklar Günü”

Isparta - Ekim 18, 2017 1:33 pm A A

Süleyman Demirel Üniversitesi “Çaylaklar Günü”nün ilk gününde renkli görüntülere sahne oldu. 19 Mayıs Açık Hava Tiyatrosu ve Öğrenci Meydanı’nda binlerce hayranıyla buluşan Manuş Baba, yaklaşık iki saat süren konserde doyumsuz bir müzik ziyafeti sundu.

“Yalan” ve “Gitme” şarkılarıyla muhteşem bir giriş yapan Manuş Baba, öğrencilere şu kelimelerle seslendi: “Güzel hanımlar, yakışıklı beyler, hepiniz hoş geldiniz. Dilerim hatırası bol bir akşamı çok güzel şarkılar söyleyerek geçireceğiz. İyi ki geldiniz, iyi ki şuan buradasınız, iyi ki bizleri yalnız bırakmadınız. Gönülden bin minnet, bin hasret çok teşekkür ederiz.”

Kendine özgü tarzı ile yaptığı cover ve single çalışmalarıyla çok sevilen Manuş Baba, “Dönersen Islık Çal”, “Derin Derin Sevdalara Dalarsın”, “Haberin Var Mı?”, “Evlerinin Önü Yonca” gibi şarkılarını sevenleriyle birlikte seslendirdi.

Isparta, Edis ile “Çok Çok” Eğlendi

Son yıllarda pop müziğinde yıldızı parlayan Edis, Süleyman Demirel Üniversitesi 19 Mayıs Açık Hava Tiyatrosu ve Öğrenci Meydanı sahnesinden binlerce gence seslendi.

“Çaylaklar Günü”nün son konserinde “Çok Çok”, “Dudak”, “Benim Ol” gibi sevilen parçalarını hayranlarıyla birlikte söyleyen sanatçı, seslendirdiği “Vay”, “Senden Daha Güzel”, “Janti” gibi hit şarkılarla da gönülleri fethetti.

Isparta - 1:33 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

SON TWEETLER