• DOLAR
  3,8101
  % 0,93
 • EURO
  4,6578
  % 0,73
 • ALTIN
  163,2647
  % 0,49
 • BIST
  $11.545
  % -11,01
AK Parti Grup Başkanvekili Ünal:
   -”Siyaset kurumunun temel işlevi, görevi, 
   insanın ve toplumun sorunlarına çözüm bulmaktır”
   
   (Fotoğraflı)

AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: -”Siyaset kurumunun temel işlevi, görevi, insanın ve toplumun sorunlarına çözüm bulmaktır” (Fotoğraflı)

AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, siyaset kurumunun temel işlevi ve görevinin insanın ve toplumun sorunlarına çözüm bulmak olduğunu söyledi. Ünal, Elbistan Kaymakamlığı’nda düzenlenen toplantıda, siyasetin toplum yaşamındaki önemini…AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, siyaset kurumunun temel işlevi ve görevinin insanın ve toplumun sorunlarına çözüm bulmak olduğunu söyledi.
Ünal, Elbistan Kaymakamlığı’nda düzenlenen toplantıda, siyasetin toplum yaşamındaki önemini anlattı.
Elbistan’da bulunan yetkililerin ilçede yaşayan vatandaşlara hizmet götürmek için çabaladığını belirten Ünal, ”Siyaset kurumunun temel işlevi, görevi, insanın ve toplumun sorunlarına çözüm bulmaktır. Çözüm kurumu olarak siyaset bir anlam ifade eder. Yoksa bir ideolojik duruş olarak siyasetin herhangi bir anlamı ve kıymeti söz konusu değildir” dedi.
Devlet kademesinde herkesin vatandaşa hizmet etmek için bir şeyler yaptığını dile getiren Ünal, şöyle konuştu:
”Milletvekili farklı bir şekilde, kaymakamı, savcısı, yargısı her biri temel hizmetleri karşılamak için bir çaba içerisine giriyor. Tabi bu bütün hizmetleri yapmaya çalışırken, siyaseti devlet boyutunda meselenin dışında tutup, daha çok meseleyi hizmet boyutunda ele almak gerekiyor. Zaten siyaset kurumunun da temel işlev amacı, görevi, insanın ve toplumun sorunlarına çözüm oluşturmak.”
Ünal, toplantıya katılan kurum müdürlerinin sorunlarını dinledi.
Elbistan Kaymakamı Metin Maytalman da Ünal’a ilçe hakkında bilgi verdi.

Muhabir: Kenan Arayıcı / İsmail Hakkı Demir
Yayıncı: Sevil Çelik

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?